Wpis z mikrobloga

Panowie, Panie!

Jaką mam kupić przejściówkę do #macbook żeby podłączyć go do rzutnika po VGA? Tylko, że rzutnik jest podwieszony do ściany więc mam do dyspozycji kabel VGA już podłączony do rzutnika i teraz potrzebuję jakiejś przejściówki VGA - jakieś mini display?

Rozumiem, że to się nie nada: http://ispot.pl/kable-i-przejsciowki/belkin-minidisplay-vga-adapter,id-69393 ? Tym mógłbym chyba podłączyć się bezpośrednio do rzutnika tylko?

#mac
  • 31
@PawelPe: Ale nie potrzebujesz przejściówki żeński - żeński. Przecież na wyjściu z przejściówki masz żeński (potrzebujesz kabel z wtyczką męską), a jeśli z rzutnika idzie zwykły kabel, który można podłączyć do komputera, to musi on mieć właśnie wtyczkę męską
@Ccore: Ufff. Dzięki za tak łopatologiczne wyjaśnienie ;). A jak nie chcę przepłacić ale też nie chcę brać czegoś z Allegro za 30 zł które padnie mi w najgorszym momencie to co polecasz?:)
@PawelPe: ten Logilink, który podałem, jest w miarę pewny :) A zawsze 30zł w kieszeni (chociaż 60 kilka to wciąż sporo...). Mamy w firmie trochę kabli Logilinka i wszystko śmiga ok. + ten VGA-HDMI z którego korzystam w domu.