Wpis z mikrobloga

odpaliłem sobie dziś gierke z colegą, mirage ofc.
Wszystko pięknie, gra sie wczytuje gram, 1 runda, ct, kryje rampe.
Wychodzą panowie z daleka widzę główki, celuje w bańki i strzelam i takie wtf 2 pewne banie, a tu zadnych killi.
3 wychodzi strzelam, ziomek pada a kumpel do mnie ze ładnie na ts, ja ze ja ?? a on ze tak ze ładne 3 kille, ja wtf ?!
Patrze na tabie rzeczywiscie 3 kille... Następna runda, ziomek smokuje rampe, ja podchodzę, widzę smoła leży na ziemi ale wogóle nie działa i wszystko widze xD Ogarniam że wgl nie mam hudu, tylko mape, a hp, ammo ani nic innego nie widzę...
No to sobie gram tak rundki, rzucam smoły i stoję za nimi i zabijam xD
I cały czas miałem w słuchawkach albo głos "palących" albo toczącej sie puszki.
Wkońcu mi sie znudziło i w połowie gry wyszedłem z gry i dołaczyłem ponownie i się naprawiło.
I teraz pytanko, mam troche srake że będzie ban... Coś mogę zrobić ? Czy już ajtemy na inne konto przekładać :P ?
#bedziebanczyniebedzie
#csgo
  • 22
@ssjfrytek: @epll: beka była no pograłem pare rund tak bo wgl przez chyba pierwsze 2-3 nie wiedziałem że przez nie widze bo po prostu smoków nie widziałem a na ziemi z początku nie patrzyłem :P No ale okazja robi złodzieja... :P
pozatym równowazyło to troche stan gdzie nie słyszałem nic prócz palącego drewna i nie wiedziałem ile mam ammo i hp :P
@ssjfrytek: no mowie Ci kolego xD A nawet nie moge powtórki zobaczyć bo to już wogóle mam od zawsze bugowane, i nie mam w powtórkach możliwosci zmiany wyboru gracza, zmiany kamery ani hudu też xD, Chyba że jakąs komendą to mam wyłaczone ale próbowałem cl_drawcoś tam dalej i wyłacza pozostałą część hudu ale nadal nie mam na środku tego okienka z nazwa gracza itd... ;/
@ssjfrytek: demoui to jest to innego, mi chodzi o ten taki box na środku u dołu gdzie pisze co robi x jak kamere zmienić itd..., bo obecnie działaja mi tylko te comendy spec_player
@Maldo: tez tak miałem, jeden raz na ovrrpassie, z miesiąc temu. nie mam pojecia dlaczego, więcej sie nie powtorzylo, ale konsekwencji tez nie bylo. ale starałem sie jakoś ostrożnie tego nie wykorzystywać