Wpis z mikrobloga

@TheSjz3: jakim? xD To, że Korwin jak zwykły Janusz paple o wszystkim w cały świat? Przecież radykalni muzułmanie dokonują zamachów nie od dziś. Mirek, budowlaniec lat 53 też jest waszym guru, bo w niedziele przy schabowym bełkotał, że muslimy nas wybiją?

A może to, że gdyby każdy miał broń to nikt by nie zginął? xD Pomijam już to, że ogólnych morderstw byłoby by znacznie więcej, to gdyby we Francji broń
  • Odpowiedz
@PolarisCry: Ten lewacki bełkot już znam xD chodzi mi o to czemu lewaki się nie bronią się przed tym atakiem ze strony prawicy? co najwyżej lekki ból dupy że wszyscy to samo piszą.
  • Odpowiedz
a co z odpowiedzią na moje pytanie?


@TheSjz3: Właśnie ją zamieściłem. Chętnie bym poargumentował ale by miało to sens to druga strona musi posiadać umiejętność analizowania tekstu pisanego i argumentowania bez odnoszenia się do fałszywych informacji. Coś takiego jak "jakość" treści na którą miałbym odpisywać też się liczy. Coś w stylu HURR NEŁROPA MACIE KREF NA RENKACH lub HE HE BOLAND STRONK A FRANCUZY GUPIE SAME KCIAŁY TEGO zasługuje co
  • Odpowiedz
@TheSjz3: dlaczego na wykopie się nie bronimy? Dyskusja z bandą przygłupich gimnazjalistów nie ma sensu. Jakiekolwiek argumentów byś nie użył oni i tak dalej będą miziać się po jajkach plusami i powtarzać jak mantrę swój nielogiczny bełkot.

  • Odpowiedz
@Psychonaut: ależ chwileczkę, wybrałeś jedno słowo z mojego pytania, pomijając całą resztę. Zadam inne pytanie, czy zrozumiałeś w ogóle o co ja pytałem?
Ja również chętnie bym po argumentował ale

by miało to sens to druga strona musi posiadać umiejętność analizowania tekstu pisanego

więc również odstąpię od
  • Odpowiedz
@PolarisCry: Nie tylko na wykopie, w realnym świecie również ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie okazujesz szacunku swojemu przeciwnikowi, skreśliłeś go zanim w ogóle podjąłeś wyzwanie, uciekanie od konfrontacji.
  • Odpowiedz
ależ chwileczkę, wybrałeś jedno słowo z mojego pytania, pomijając całą resztę.


@TheSjz3: Wybrałem jedno słowo a w dalszej wypowiedzi pośrednio również odpowiedziałem na zarzut nie odpowiadania na "argumenty" drugiej strony.
PS spoiler
  • Odpowiedz
@Psychonaut:

Czy może o tym że poparcie dla przyjmowania uchodźców W ŻADNYM STOPNIU NIE OZNACZA POPIERANIA ISLAMU A SKRAJNA WIĘKSZOŚĆ LUDZI LICZY NA TO ŻE UCHODŹCY SZYBKO SIĘ ZLAICYZUJĄ CO ŁATWO OSIĄGNĄĆ?


Ty tak na poważnie?
Oni modlą się po 5 razy dziennie, baa domagają się od władz poszczególnych miast europejskich głośnego nawoływania do modlitwy, tak by każdy muzułmanin nie ominą żadnej z nich, muzułmańskie kobiety chodzą w burkach, hidżabach
TheSjz3 - @Psychonaut: 


 Czy może o tym że poparcie dla przyjmowania uchodźców W ...

źródło: comment_p2tHGCMD0lujpUqVfgIS6WZZiqRPzxYe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@TheSjz3:

Oni modlą się po 5 razy dziennie

Znam katolików którzy robią to samo. So what?

baa domagają się od władz poszczególnych miast europejskich głośnego nawoływania do modlitwy, tak by każdy muzułmanin nie ominą żadnej
  • Odpowiedz
@Psychonaut:

Znam katolików którzy robią to samo. So what?

No i czy któryś z nich przeszedł na ateizm widząc że duża część "nowego" społeczeństwa jest zlaicyzowana?

Widzę że czerpiesz informacje z wykopowych źródeł które nie wspominają o tym że takie "żądania" wysnuwają w skrajnej większości przypadków muslimskie odpowiedniki Rysia Nowaka czy Korwina. Czyli margines marginesu bez poparcia. Ale są głośni i bekowi więc się o
  • Odpowiedz