Wpis z mikrobloga

@LKRISS: no i to jest głupota bo auta online powinny byc na tym samym poziomie ewentualnie setupem poprawione, a nie upgradem z singla. Nie wyobrażam sobie np w asetto corsa maxowac aut na singlu zeby miec lepsze auto na multi
Sporo osób kupuje grę tylko dla multi pomijając tryb singla


@LKRISS: I właśnie dlatego samochody w multi powinny być identyczne- zgadzam się z @ckbucu

Wracając do rajdu i pytania @KORraN , przejechałem właśnie ostatni oes i zajmuje spodziewane ostatnie miejsce. Nie wiem co wy ćpiecie ;) ale nie miałem żadnych szans na dogonienie kogokolwiek (inna sprawa, że im dalej w rajd, tym mniej kierowców na liście), dlatego postawiłem sobie swój cel-
@chuckd: Brawo, dojeżdżanie rajdów jest najważniejsze, bo poznajesz odcinki. Ja również nie mam czasu na zapoznanie, jeżdżę "na żywca", ale trochę mam już przejeżdżone w DiRTa, więc mimo wszystko pewne partie rozpoznaje i pozwalam sobie tam na więcej. W pozostałych miejscach po prostu się wiozę. Myślę, że ten etap najlepiej przypomina prawdziwe rajdowanie, bo jeżeli ktoś jeździ na pamięć to już podpada pod upalanie i jazdę prawie torową...

A co do