Wpis z mikrobloga

@oooops: Cała gra nie spełnia oczekiwań, jest dobra ale nie bardzo dobra. Nadmuchany przereklamowany bubel. Na konsole spieprzyli port, zdarzają się spadki animacji a gra wygląda gorzej biorąc pod uwagę moc ps4. Śledź lepiej nowinki o łatkach i uaktualnieniach
@oooops: Jak masz PC to nie rozumiem czemu chcesz taką grę kupować na konsole.
Nie jetsem hejterem konsol czy coś, ale jest jasne że tu będzie masa modów i własnych poprawek w .ini

Konsola?
Why?

Jeśli masz tylko PS4 to grę polecam. Nie jest to poziom wiedźmina, ale nadal niezły cRPG ze świetnym światem.
@kostner: Ta, tylko te wybrane przez producenta. Zero spontaniczności i wolności. Żadnych dodatkowych textur nie zainstalujesz bo inaczej konsola wybuchnie. Mody na konsolach nie istnieją i istnieć nie będą.
@oooops: kupiłem dzisiaj. właczyłem ps o 16 i własnie wyłączyłem. Jedyne wady według mnie jak na razie to:
- kazdy quest to idź i #!$%@?
-brak starych statystyk, teraz aby otwierac zamki na srednim potrzebujesz xx lvl aby odblokowac perka na x poziomie, debilizm
Jak dla mnie grafika jest ok, większość czasu spędziłem grając i budując osady, a nie patrząc się na liscie czy płytki na podłodze.
kupiłem za 240 i