Wpis z mikrobloga

Mam parę pytań
1. Czemu mam tylko jednego questa dziennie?
2. Na czym polegają przygody? Jak wyglada przechodzenie? Trzeba mieć jakieś dobre karty żeby dało się to przejść czy gra się losowymi? Warto jakieś robić na początku? Które konkretnie i dlaczego?
3. Jakie są dobre tanie decki? Pylować złote karty klasowe i robić za nie deck ?
4. Czy za gry rankingowe są jakieś benefity prócz tego na koniec sezonu, bo nie wiem czy jest sens inwestować w paczki czy tylko arena
#hearthstone
  • 7
  • Odpowiedz
@Lewo: 1. Bo każdy ma tylko 1 q. dziennie
2. Dostajesz w każdym skrzydle zwykle 3 bossów do pokonania, na prawde nie są silni, trzeba tylko trochę pomyśleć. Na początku warto jest zrobić pierwsze skrzydło czarnej góry i 4 skrzydła naxxramas, ale ja bym się na twoim miejscu wstrzymał z naxx, bo nie wiadomo jak się przyjmie nowa przygoda.
3. poszukaj sobie najlepiej na hearthpwn, ale jeśli nie przeszkadza Ci gra
  • Odpowiedz
@kulaty: a masz linki do takich sztandarowych tanich decków bo zwykle jest ich dużo jakiś udziwnień. I czy warto do decku np robić karty rzadkie ( niebieskie ) czy czekać aż mi wylecą z paczek?
  • Odpowiedz
4 skrzydła naxxramas, ale ja bym się na twoim miejscu wstrzymał z naxx, bo nie wiadomo jak się przyjmie nowa przygoda.


@kulaty: IMHO nowa przygoda to gówno w porównaniu do Naxx
  • Odpowiedz
@YoloSw4g: z questem nie sprawdziłem (,) ale 2, 3 to i tak mam zamiar oglądać, chciałem na szybko się dowiedzieć czy warto. Mam teraz 475gold i nie wiem czy zbierać na górę, czy będą spoko karty czy lepiej to w arenę inwestować.
edit: z tego co widzę to są 4karty tylko, zanim coś ciekawego się dostanie to na przedostatnim skrzydle trzeba być
edit2: a wyzwania klasowe i
  • Odpowiedz