Wpis z mikrobloga

@nachuyamitachata: Większość obecnych tu osób (w tym i ja) słusznie odradzi Ci ekspres na kapsułki. Po pierwsze kawa z niego jest najczęściej po prostu kiepska, a nie dość tego w dłuższej perspektywie czasowej wychodzi drożej niż zakup kawy świeżo palonej w ziarnach, wysokiej jakości. Wydaje mi się, że @StandbyOn jest ogarnięty w temacie ekspresów i coś może Ci powiedzieć ciekawego :)
@nachuyamitachata: Czyli potrzeba Ci czegoś porządnego :)
Ostatnio mirek @fromasz56 (pozdrawiam! ( ͡° ͜ʖ ͡°) go serdecznie) zażyczył sobie nowość na rynku, ekspres Jura E60 (trochę ponad 4k) i myślę, że jest zadowolony sądząc po tym wpisie:
http://www.wykop.pl/wpis/15119925/jakis-czas-temu-boss-rzucil-haslo-ze-trzeba-kupic-/

Jeśli interesuje Cię porządny automat to z całym sumieniem mogę polecić marki Jura oraz Nivona. Espresso z Jury wychodzi niezwykle dobre jak na automat. Sam byłem bardzo zaskoczony
@finestcoffee_pl: bardzo dziekuje za cenna wskazówkę bo akurat tej firmy nie znałem , 4200 to sa okolice mojego budżetu . Szukali tez na amazon ale tam wyszedł mi ekspres jura impresja w 60 troszkę inny względem jur e 60 z Allegro , czy to jest ten sam sprzęt tyko przeznaczony na rożne rynki czy to sa dwa odmienne ekspresy ?
@nachuyamitachata: finest coffee zawsze polecaja Jurę a nigdy nie podają sensownych argumentów jak dla mnie to ewidentne lokowanie produktu.

Osobiście uważam, że używanym zestawem gaggia classic + młynek gaggia zakupionym na allegro osiągniesz 3×lepsze rezultaty niż to cudo za 5k
@nachuyamitachata: @nachuyamitachata: Jeśli chodzi o Jurę to mam w sklepie tylko 3 modele (dość popularne), ale mam oczywiście dostęp do każdego, który jest dostępny na naszym rynku :)
Przedział cenowy jest bardzo szeroki, bo od 2 990,00 zł brutto aż do 11k zł brutto.

PS. A nie chodziło Ci może o model Imressa C60? Trochę się różni od E60.

@StandbyOn: Oczywiście kawa z ekspresu kolbowego to coś wspaniałego, ale