Wpis z mikrobloga

Mega przydatny poradnik jak produkować klej, wszystko czego trzeba to czysta woda z pompy oraz kilka roślin z farmy robotów. Do tej pory moja gra przypominała Dying Light 2.0, zamiast robić questy grzebałem w śmieciach żeby znaleźć taśmę klejąca:P
A jak myślicie że macie wystarczającą ilość kleju to źle myślicie, prędzej czy później wam się skończy bo wyższe poziomy ulepszeń broni potrzebują dużych ilości. Polecam też perka Scrapper (nie pamiętam polskiej nazwy), dzięki niemu z rozkładanych broni zdobędziecie ogromne ilości śróbek które ciężko bez niego znaleźć.
A teraz najlepsze- w końcu gotowanie i chemia się do czegoś przydają, w NV dopiero tylko w DLC używałem gotowania a tutaj od początku można łączyć używki albo robić strzałki z różnymi efektami. Na początku ten cały crafting wydaje się nudny, ale jak już się zacznie daje sporo frajdy i ciężko się oderwać.
https://www.reddit.com/r/fo4/comments/3sezph/psa_there_is_an_unlimited_renewable_source_of/
#fallout4 #fallout #fallout4protipy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kazak77: #!$%@? wiedziałem że musi być sposób na ten klej ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale kurde bezużytecznego perka muszę wziąć na te śrubki... Chyba że analogicznie można zbudować coś ze stali co się rozkłada na kilka śrubek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@neo_vir: W komentarzach piszą że wystarczy pogadać z nim raz na jakiś czas. Postaw pompę w rzece w Sanktuarium to będzie Ci się w warsztacie pojawiać automatycznie.
  • Odpowiedz