Wpis z mikrobloga

@DarkAlchemy: kłaki kurna wszędzie kłaki. one linieją gorzej jak pies na wiosnę. az dziw bierze, że to faceci łysieją. kiedyś wyewoluuje zwierzę, które będzie z tych kłaków wiło gnizada i te gniazda będą wielkie, bo tych włosów jest nieskończona ilość.
  • Odpowiedz
@gacik: @niepoprawnyhumanista: Spróbujcie #!$%@? dzielić pokój z kucem o wątpliwej higienie, który w absolutnie każdym miejscu zostawia po sobie włosy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

już bym wolał się z tymi wsuwkami w dupie budzić niż oglądać muszlę i umywalkę obklejoną tymi kłakami...


  • Odpowiedz
@DarkAlchemy: potwierdzam,mieszkałam kiedyś z przyjaciółką i to było chyba najbardziej obrzydliwy element współlokatorstwa.
Od tego czasu czeszę się tylko w łazience i jak za dużo wypada zaczynam suplementację skrzypem,polecam ;)
  • Odpowiedz
@austra: ja i tak codziennie muszę odkurzać bo mam psa ;) ale z tym wypadaniem to nie za bardzo mogę pojąć,że dziewczyn to nie martwi i nie uzupełnią niedoborów tylko wydają kasę na reklamowane szampony,odżywki i inne badziewia ;)
  • Odpowiedz
@Aga_Be: Tzn. ja czytałam kiedyś w jakimś czasopiśmie medycznym, że każdy zdrowy człowiek i tak codziennie gubi 50 włosów - a jak my mamy długie włosy, to je tym bardziej widać i wydaje się, że ich jest nie wiadomo ile. :) Ale racja, suplementacja spoko sprawa; też stosuję.
  • Odpowiedz
@animuss: gumki do włosów, skarpetki i wsuwki to są rzeczy ginące bez śladu. Zawsze. Mój niebieski jak kupil sobie gumki i wsuwki to też zgubił 4/5 więc to nie dotyczy tylko kobiet( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz