Wpis z mikrobloga

@marcinnet: Masz rację, nie powinniśmy mieć żadnych wątpliwości. To co mówi komisja Laska/Millera to na pewno prawda. Nie ma tam żadnych nieścisłości, błędów, et cetera. Ci którzy mają jakiekolwiek wątpliwości to wszystko oszołomy i pisowcy i tylko siejo nienawiść!!!!111oneone

@hasta_fatum:

Masz rację, nie powinniśmy mieć żadnych wątpliwości.

Zawsze można mieć wątpliwości ale trzeba mieć jakiekolwiek dowody. Przypomnij mi ile było już wersji tego zamachu? 10?20?

Żałosna jest twoja i tobie podobnym naiwność, bezkrytyczność, łatwowierność. Beznadziejny przypadek. Współczuję #!$%@?

Żałosna to jest twoja wiara w rzeczy które nie istnieją, ale PiSowskie trolle już tak mają więc mnie specjalnie nie zaskoczyłeś.
Obejrzyj sobie wystąpienie Korwina w tej sprawie: http://www.wykop.pl/link/2850143/kilka-slow-pana-janusza-na-temat-nowego-ministra-obrony-narodowej/
No chyba że
@marcinnet: Korwin to ciekawy człowiek ale raczej nie jest dla mnie autorytetem. Jeżeli chodzi o "religię smoleńską" to nie wyznaje( ͡° ͜ʖ ͡°) chodziło mi o bezkrytyczne przyjmowanie prawd jakie serwują nam eksperci związani z PO. Ludzie z PiS również dali ciała, ośmieszyli się brakiem profesjonaliści w tak ważnej sprawie. Każda ze stron ma interes polityczny w przedstawianiu zdarzeń które tam zaszły. Więc gdzie leży prawda i