Wpis z mikrobloga

Logika wykopków:
A. Sklep Cejrowskiego zablokowany w niedzielę na jego stronie internetowej - hurr durr, i o co cie dupa boli kewaku, to jego strona, może na niej robić co chce, wolny rynek, a lewaki dupa cicho. Wielki plus dla Cejrowskiego, bo przez to lewaków dupa piecze, inba nieziemska.
B. 11. listopada na belce wykopu są rogale - hurr durr, jak tam można żeby nie było flagi, flaga musi być. Moderację #!$%@?ć, a wykop upaństwowić.

Zdecydujcie się w końcu wykopowe prawaki, bo nie mówię tu o odosobnionych przypadkach. Wpis o braku flagi na belce zaplusowało ponad 1000 osób. To jak to z tym wolnym rynkiem w końcu jest u was? Bo póki co widzę tu typowo marksistowski sposób myślenia u osób, które deklarują nienawiść do komunizmu.
#bekazprawakow #4konserwy #neuropa #oswiadczenie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kopytko1234: cumplu, a kumasz, że wypok to kilkadziesiąt (o ile nie więcej) tysięcy aktywnych użytkowników i jeśli jedną rzecz popiera 1000 osób, drugą też popiera 1000 osób to:

1. Jedni i drudzy nie muszą się na siebie nakładać
2. Jest jeszcze zaaaaaaaaaaaaaaaaajebiście wielka grupa ludzi, którzy mają to w dupsku i siedzą cicho.
  • Odpowiedz
@kopytko1234: Nie dość, że portal jest poznański to jeszcze zabrania się mu promować poznańskiego święta xD Oczywiście, że w Poznaniu pamiętamy o naszym narodowym święcie, ale imieniny ulicy Świętego Marcina są dla nas równie ważne.
  • Odpowiedz
@kopytko1234: Co ma jedno do drugiego? Cejrowski sobie sklep zamyka, niech zamyka. Chyba można wyrazić opinie na ten temat? Mi się nie podoba że jest rogal zamiast flagi. Czy to oznacza że zamierzam jakoś wnikać w to co robią na prywatnym portalu? Mogę jedynie wyrazić swoje zdanie i tyle.
  • Odpowiedz
@kopytko1234: Wiesz na czym polega wolny rynek? Konsument czyli w tym wypadku użytkownik może napisać co mu się nie podoba a w szczególnym przypadku usunąć konto. Ty chyba masz ból dupy że ktoś z wolności słowa korzysta.
  • Odpowiedz
@ediz4: Nie mam bólu dupy o wolność słowa, właśnie dzięki tej wolności słowa mam zapewniony dobry humor dzisiejszego dnia :)
Chodzi mi o tą hipokryzję wykopków, że jak ktoś korzysta w taki sposób z wolnego rynku jaki im odpowiada (Cejrowski) to jest OK i dupa cicho lewaku. A jak ktoś korzysta w sposób w jaki im się nie podoba (Rogal zamiast flagi na belce) to nie jest OK. A i
  • Odpowiedz
@KolankoZZ: Ale dlaczego bóldupić gdy ktoś korzysta z wolnego rynku w sposób który mi się akurat nie podoba? Ja nie bóldupię o to sklep Cejrowskiego. Może? Może. Nie bóldupię też o rogala na belce wykopu. Może? Może.
Tak więc kto jest bardziej wolnorynkowy? Typowy wykopek, który ora lewactwo bóldupiące za sklep Cejrowskiego, ale jednocześnie bóldupiący o rogala na belce czy ja, który po prostu tu i tu nie widzi nic
  • Odpowiedz
@kopytko1234: Ja #!$%@? kolejny. To ty i ludzie którzy myślą jak ty nie są dziś odosobnionym przypadkiem na wypoku.
Wypok może nawet #!$%@?ąć penisa na belce a Cejrowski niech #!$%@? zamknie sklep nawet w czwartek bo tłusty czwartek czy coś a dzień święty trzeba święci. Jednak to nie znaczy że innym to będzie się podobać, a jeśli nie i ludzi takich będzie sporo to będą wymuszać zmiane w dużym uproszczeniu

Wypok tworzą ludzie z całej Polski i może im sie nie podobać że 11 listopada są rogale na belce (to głupie, ale nie o tym rozmawiamy) i mogą chcieć wymuszać na administracji zmiane tego na cokolwiek im sie innego spodoba, bo jak nie to nie wiem #!$%@?ą - tak działa wolny rynek. Bez użytników nie ma wypoku

Ktoś tam kto będzie chciał kupić u Cejrowskiego yerba mate też może się zdenerwować że nie może kupić go sobie w niedziele bo np: nie jest katolikiem i też może pisać np: do Cejrowskiego otwusszzz sklep ty #!$%@?; albo po prostu kupić to gdzieś indziej - tak działa
  • Odpowiedz