Wpis z mikrobloga

Witam

Doładowałem konto na battle.net kwotą 22EU - robiłem takie coś pierwszy raz w życiu. Wszedłem na strone, dodałem swoją kartę debetową (zwykłą, bankomatową) MasterCard z banku BGŻ - wpisałem numer z pierwszej strony karty następnie w celu autoryzacji musiałem podać 3 liczby z tyłu karty co też zrobiłem. Teraz pytanie, ile czasu czekaliście na aktualizację salda? Czy ta moja karta nadaje się do takich transakcji? Pieniądze chyba mi z konta ściągnęło w sumie ale w innym miejscu czytałem, że w przypadku "zlecenia zapłaty" można czekać do 14 dni. Swoją drogą, śmiesznie, że ściągnęło mi pieniądze z konta a nie musiałem logować się na konto banku nawet - czemu tak jest?
Gdy klikam na saldo konta wyświetla się komunikat

Doładowanie salda na kwotę 22,00 EUR oczekuje na potwierdzenie na twoim koncie. Kwota dostępnego salda zostanie zaktualizowana po zatwierdzeniu transakcji.
@edit

Kurde, za te pieniądze chce sobie kupić Naxxa - teraz zauważyłem, że przygodę kupujemy przez grę a nie przez stronę. Czy jeżeli kupię przygodę w grze to pieniądze ściągnie mi z salda konta?
#hearthstone #blizzard
  • 17
@Maxterix: Nie wiem ile się czeka, ale powinno to zostać doładowane dosyć szybko - kilka minut.
Nie musialeś się logować na konto banku bo płaciłeś kartą, a nie przelewem.
Przygody kupujesz poprzez grę, a system odejmuje Ci wtedy z salda battle.netowego
@Maxterix: Spokojnie, gdy pierwszy raz przelewasz sobie na saldo battle.neta możesz czekać do 3 dni. Ja za pierwszym razem czekałem ponad dzień, a wczoraj jak robiłem znowu przelew żeby nową przygodę kupić to po jakichś 20 minutach przyszło. Po prostu pierwszy raz oni to chyba sprawdzają jakoś specjalnie.
@Maxterix: A jeśli, chcesz, żeby były ściągane z salda battle.neta nie z karty, musisz zaznaczyć taką opcję w konfiguracji płatności, tam gdzie dodawałeś kartę po prawej masz napisane.
@Maxterix: No niestety. Też tak miałem przy TGT, że odwlekałem kupno preorderu, zdecydowałem się dwa dni przed wyjściem dodatku i potem się bałem o to, czy bank w te dwa dni się wyrobi, bo to pierwszy przelew był.
@Maxterix: Jeżeli użyłeś karty do bez sensu żeby doładowywac saldo. Wystarczyło dodać karte jako środek płatniczy i w hsie kupić przygode. Tak samo ściągnie Ci hajs z konta od razu z tym, że od razu też dostaniesz to co kupiłeś.