Wpis z mikrobloga

@pogop: Według Ciebie, jeżeli jakieś hasło zyskało złą sławę kiedyś, to próba naprawienia go i nadaniu ponownie pozytywnego znaczenia jest złe ? Należy je od razu krytykować i zakazać ? Słuchałem ich wypowiedzi na temat tego hasła i są jak najbardziej szlachetne, a samo hasło jest wspaniałe. To prawda, że źle się kojarzy, ale czy nie nadeszła pora na zmianę ? Państwo Polskie przede wszystkim powinno dbać o Polaków, więc 'Polska
@pogop: w sumie nie wiem dokładnie co oni tam wyczyniali w większych miastach, bo trochę gówniakiem byłem, ale u mnie kojarzyli się głównie z białymi sznurówkami i tym, że bili punków ;)
ich naśladowcy ze starszych klas na pytanie kogo popieram, po odpowiedzi, że skinów - strzelali gadkę o ich wyższości i zostawiali mnie w spokoju ;)
kojarzyć się może tylko z tym, co w latach 90 wyczyniali w Polsce skini i nie jest to coś, co może się jakkolwiek dobrze kojarzyć.


@pogop: chyba że akurat byłeś skinem, ale widocznie byłeś punkiem XD
@pogop: wiem wiem, druga połowa lat 90 to była totalna patola. Duża większość młodzieży identyfikowałą się z jakąś subkulturą. Teraz chyba tego nie ma (przynajmniej ja tego nie zauważam). Z drugiej strony większość gówniarzy teraz jest po prostu nijaka ;)