Wpis z mikrobloga

Na wstępie nawiązując do tego wpisu http://www.wykop.pl/wpis/15121139/w-sobote-wieczorem-kobieta-zalila-sie-mi-ze-nigdzi/ chciałem serdecznie podziękować za zainteresowanie @Harold: @mlody_q: @emil46 obecnie dzięki wpłacie @emil46 mam już odłożone 35 zł ( większą część kwoty uzbierał emil ) za co całuje go po stopach i obiecuje że oddam wszystko z nawiązką.

W całej tej historii najboleśniejsze jest to że pracuje jako pachołek w serwisie GSM, sprzedaje telefony i akcesoria do nich, z kasą tak krucho że portfela nie mam ale mam zniżkę i jak uda mi się odłożyć na telefon to postaram się każdej osobie wysłać jakiś prezent na jego telefon ( jeśli będzie dużo chętnych może mi zająć to i dwa lata ale deklaruje się tu na wykopku że nie zawiodę).

Jeszcze raz dziękuje wam chłopaki i wracam do pracy.

  • 7
@Cacor: w prawdzie jestem przed wypłatą, ale podaj numer konta to też Ci parę groszy przeleje. Ewentualnie tak jak pisałem załóż zrzutkę na zrzuta.pl to dosłownie 5 minut a może ktoś się jeszcze dorzuci :) (sam bym Ci założył, ale ludzie od razu pomyślą, że zwinę się z kasą, więc lepiej jak Ty to zrobisz :))