Wpis z mikrobloga

Ja sprawdzam właśnie. Zlecenie (telefonicznie) już złożone. O północy niby konwersja taryfy z Play -> Fakt. Załaduję za piątaka i jutro znowu zlecenie (jeśli się nie da przez play24) zmiana do RBM. Dam znać.
  • Odpowiedz
Ok, jestem już w #redbullmobile w RBM Energy na kartę. Tylko do tej taryfy teraz przenoszą (przez infolinię) z #faktmobile. Kodami nie działa (pokazuje, że inne zlecenie w toku). Załadowałem za 5 PLN konto będąc w fakt'cie i mam teraz rok wychodzących w redbullmobile.
  • Odpowiedz
@rtpm: @prawdziwek: @kankosek:
Przepraszam, że wołam, ale chcę tylko dać znać, że przechodzenie do RBM 5 działczy bezproblemowo, właśnie to popełniłem. Kody USSD działają, ale trzeba trochę cierpliwości, aby zlecenia się przetworzyły i wykonywać kolejne zlecenie dopiero po kilku/kilkunastu godzinach.
Korzystałem z poradnika JD TECH
Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kankosek: Ja przechodziłem w ten sposób: znalazłem starą kartę PLAY, aktywowałem, zadzwoniłem na infolinię FAKT MOBILE, przeszedłem do nich, doładowałem za 5PLN, aby dostać rok ważności konta. Dalej zmigrowałem na RBM 5, ale kodami USSD, tutaj na infolinii Cię nie przeniosą, a kody USSD i tak pewnie długo nie będą już działać. Wszelkie info, w linku, który podałem w poprzednim poście.
  • Odpowiedz