Wpis z mikrobloga

Pytanie z dupy, ale dla mnie to ważne: będzie można jak człowiek grać w Xeno X na słuchawkach podłączonych do GamePada? Bo ostatnio w takim Project Zero się rozczarowałem - nie można. Za to w pierwszym Xeno w VC można było tak grać.

#nintendo #wiiu
  • 16
@pitkamaki: coś czuję, że te całe nintendo NX będzie rozwiązywało tego typu problemy, bo jakimś cudem będzie się też dalo je traktowac jako handelda :D transformacja; autonomiczny, mobilny pad z ekranem, macki ośmiernicy itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Doctor_Lecter: To byłoby ciekawe, ale nie chciałbym, żeby to było uśrednienie konsoli przenośnej i stacjonarki, bo może nie bardzo wyjść. To znaczy pewnie w domu będzie się grało dobrze, ale nie wiem, jak z tym przenośnym czymś będzie.

Jeśli to w ogóle prawda, że tak ma ta konsola wyglądać.
coś czuję, że te całe nintendo NX będzie rozwiązywało tego typu problemy, bo jakimś cudem będzie się też dalo je traktowac jako handelda :D transformacja; autonomiczny, mobilny pad z ekranem, macki ośmiernicy itd.


@Doctor_Lecter: Fajnie by było tylko nie widzę jak miało by to być rozwiązane od strony technologicznej. Nowa konsola najprawdopodobniej będzie oparta na procesorze od AMD, który nie nadaje się do urządzeń przenośnych. Zostaje streaming, w domu spoko ale