Wpis z mikrobloga

@Jednobrewy: trochę się mieszam między Q - vats, E - użyj / zaakceptuj, T jako... reset albo zaakceptuj? :D No właśnie. Generalnie jak o samo poruszanie się jest OK, strzelanie również nie boli, tak te śmieszne skróty klawiszowe do akceptowania jakichś okienek wyboru, czy czegoś - już trochę męczą.
Świetnym patentem natomiast jest podgląd ekwipunku / wnętrza pojemników bez osobnego dialog boxu. Naprawdę wygodne, dobry ruch ze strony Bethesdy.
@neo_vir: czas reakcji - blisko natychmiastowo, połączenie wifi, więc zależy od tego jakie masz opóźnienia po lanie :) O mapie wiele póki co nie mogę powiedzieć, jestem na wczesnym etapie po wyjściu z krypty, w tym akurat momencie złapała mnie burza radiacyjna, ukrywam się ;)
@marahin: a możesz mi napisać jak to wygląda z tym pip boyem na telefonie. Czy jak zaczynasz robić coś na pip boyu to w samej grze też się pojawia menu czy to działa niezależnie? Tzn np możesz sobie grzebać w ekwipunku czy patrzeć na mapę jednocześnie normalnie grając.
@Harold: zaraz sprawdzę jak jest z niezależnością, natomiast domyślnie działa to tak, że możesz biec sobie normalnie w grze, a w pip boyu zmieniać ubiór jednocześnie, albo przeglądać mapę, albo cokolwiek - sterować radiem. ;)