Wpis z mikrobloga

@Kempes: Wygrał, bo jest lepszym człowiekiem i obiecał wyborcą realne rzeczy (obniżenie kwoty wolnej od podatku oraz zmniejszenie wieku emerytalnego). To człowiek honoru i zasad z nienagannym wyglądem.
  • Odpowiedz
Zamienili jedną obłudę na drugą

@Kempes: PiS mnie jeszcze nie oszukało. PO - owszem. Tak więc ja ze zmiany na razie jestem zadowolony. Do PiS u władzy powoduje pyszny ból dupy w TokFM, Lisweeku, GW i formacjach stowarzyszonych, więc z rana włączam radio na redaktora Żakowskiego i od razu się uśmiecham.
  • Odpowiedz
@krolewskitv: hmm... no ale zamienić rządzącą na partię na tę, która ma też za uszami bardzo dużo? Choć nadużycia właczy przez Mariusza Kamińskiego, który z CBA zrobił policję polityczną.
  • Odpowiedz
@Kempes: Pamiętam, że za rządów PiS urzędasy autentycznie bały się brać w łapę. Pamiętam, że za rządów PiS obniżono podatek PIT na pierwszym progu z 19% do 18% i zlikwidowano trzeci próg. Pamiętam również, że potem zagłosowałem na PO który obiecywał 3x15% i "tanie Państwo". I do teraz mnie dupa boli, bo zostałem wydymany.
  • Odpowiedz
za kryzys światowy, który nas w sumie ominął szerokim łukiem

@Kempes: Wiesz, tutaj zwykle zdania są podzielone. Bo z jednej strony pan Donald argumentował, że nie może obniżyć podatków (a wręcz przeciwnie: podwyższył "tymczasowo" VAT do 23%, ale oczywiście tylko do 2014 roku...) bo kryzys. A z drugiej strony media piały, że w Polska zieloną wyspą, choć kryzys.
Obłuda, zakłamanie, teoretyczne państwo, ...., .... i kamieni kupa. Dziękuję.
  • Odpowiedz
obiecał wyborcą realne rzeczy (obniżenie kwoty wolnej od podatku oraz zmniejszenie wieku emerytalnego)


@Petro_Kovacs: Tak zmniejszenie wieku emerytalnego i 500 zł na każde dziecko to tak bardzo realne rzeczy że współczuje osobom, które wierzą w takie bzdury. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kempes: dlaczego? Bo PO obiecało złote góry i różne farmazony i cały #!$%@? przez bite 8 lat z tego zrobili
do tego wszędobylskie afery zamiatane pod dywan w taki sposó**, że banda lemingów do tej pory wierzy w ich uczciwość xd
  • Odpowiedz
@zakowskijan72:

Pamiętam, że za rządów PiS obniżono podatek PIT na pierwszym progu z 19% do 18% i zlikwidowano trzeci próg


PiS jedynie zapisał w ustawie obniżenie podatków które nastąpiło w 2009 roku czyli za rządów PO. Domyślam się że przez dwa lata mogli się z tego wymiksować gdyby chcieli.
  • Odpowiedz