Wpis z mikrobloga

O #!$%@?. Nawet #hbo ma swoje trudne sprawy i to jeszcze utwierdza mnie w #bekazkatoli
Typiara powiedziała, że ważny symbol szatana to hello kitty bo nie ma ust i ją krępuje jak weźmie różaniec i nie mówi, bo to wina hello kitty. Następna "wali szociki z wody egzorcyzmowanej albo wody świętej".


Chciałabym się nie śmiać z ludzi wierzących. Czy to muzułmanów, czy to katolików, czy to jehowych. W sumie to bardzo mocno mnie to #!$%@? w dupę kto w co wierzy, czy się modli, czy ma jakieś obrzędy. Bardzo mnie to #!$%@? w dupę. Jednak Oni sami z siebie robią pośmiewisko. Czy Oni nie są tego świadomi? Nie wiem, czy jest w jakiejkolwiek świętej księdze nauka o tym, żeby robić z siebie atencyjne #!$%@? i debili (zazwyczaj za hajs, nie wierzę, że te typiary udają opętane za darmo) , bo trzeba udowodnić jaka to nasza wiara jest zajebista. Najlepsi w tej kwestii są sataniści. Ktokolwiek czytał "Biblię Szatana" i przy niej nie skisł-podziwiam.
Dlaczego wszyscy wierzący nie mogą być jak buddyści? Nigdy w życiu nie słyszałam aby Ci ludzie wywołali wojny na tle religijnym w ciągu ostatnich 17 lat. Nigdy nie słyszałam, żeby namawiali kogoś czy tępili, bo nie wierzy w to co Oni.

#popularnaopinia czy #niepopularnaopinia?
#przemyslenjs #gimboateizm #kosciol #religia #egzorcyzm #walkazszatanem #patologiazewsi #bekazpodluzi #rakcontent
Twinkle - O #!$%@?. Nawet #HBO ma swoje trudne sprawy i to jeszcze utwierdza mnie w #...
  • 18
@Twinkle: Naprawdę nie słyszałaś, że buddyści mordują islamistów i chrześcijan albo każą zgolić włosy, nosić ich ubrania religijne i przejść na buddyzm?
Nigdy w życiu nie słyszałam aby Ci ludzie wywołali wojny na tle religijnym w ciągu ostatnich 17 lat. Nigdy nie słyszałam, żeby namawiali kogoś czy tępili, bo nie wierzy w to co Oni.

jakoś w latach 80. mnisi buddyjscy prowadzili tłuszczę na masakry Tamilów na Cejlonie, wojna domowa trwala chyba do ok 2000 roku, dalej wstecz też idzie znaleźć przykłady

O wojnie domowej coś słyszałam, ale myślałam, że w 90 jakoś się
@Twinkle: ale Buddyści też się biją. każda religia się bije. każdy naród, plemię, szczep się bije.
żeby zdobyć lepsze ziemie, bogactwa, kobiety, ropę, dostęp do morza itd.

nie wiem skąd to przekonanie, że jest coś takiego jak wojna religijna sama przez się i są religie/wyznania, które się nie biją (prędzej lub później). tak naprawdę - zawsze chodzi o coś innego ($), religia czy wyznanie to tylko wymówka.
@Twinkle: niestety, raczej jesteś w błędzie. neandertalczyk też nie miał religii, a #!$%@?ł się z homo sapiens o samice, jedzenie, schronienia.
człowiek jest tylko zwierzęciem i kieruje się najpierw podstawowymi potrzebami - jedzenia, bezpieczeństwa, prokreacji.
tylko tyle i aż tyle. więc jeśli jest zagrożony/w potrzebie, to będzie się bił.

inna sprawa, że w takim ZSRR religii niby nie było. a Lenin powiedział, i trzeba było iść się bić.
więc co za