Wpis z mikrobloga

@xerxes931: W sumie trudno jest je przemarketingować, ale spróbuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Figurki Amiibo są owocem globalizacji wytworzonym w celu przyniesienia uśmiechu na twarze jak największej ilości dzieci. Zaprojektowane z miłością w Japonii, rozesłane do bardzo wielu sklepów z zabawkami na całym świecie (ʘʘ)
Przełomowa technologia czipów NFC pozwala na większą immersję z zabawkami, to nie są jedynie postaci które kochasz i
@joookub: @Sumienie_Wykopu: czaję, czyli głównie figurki z "dodatkiem" w postaci odblokowywania ukrytych funkcji niektórych gier i przechowywania danych. Bo kurczę kupiłbym sobie Amiibo Foxa bo super wygląda i fajnie mi się nim gra w SSB, ale nie mam odbiornika NFC :D
@Aosa: Nintendo mnie nie kocha (,)
Już nawet Tran z Nintendo Czechy nie chce mi podsyłać kodów bo Wypok to nie jest strona z grami, a zapisany jestem na My3DS, gdzie rządzi Rayos, a nie będę tam przecież pisał i w sumie mam tylko daty embargów do gier
@joookub: jakie życie taki rap ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale wracając do FE Fates - Amiibo pozwoli na dołączenie Pikachu do drużyny? xD
Czy tylko postacie typu Lucina?
@Aosa: Tylko figurki z poprzednich Fire Emblemów, Lucina, Robin, Marth, Ike i pod znakiem zapytania stoi integracja Roya po premierze jego Amiibo za parę miesięcy.
Integracja to po prostu dodanie walki z tą postacią z muzyką ze starych gier, na przykład tak brzmi muzyczka z walki z Robinem. Na YT jest pełno filmików z serii "english patched fire emblem fates amiibo battles", możesz sobie popatrzeć :)
Przy okazji moje Fire Emblemowe
@joookub: @joookub: kurcze lubię wszystkie rzeczy od Nintendo, boję się że jak pójdę do roboty (a zapowiada się na to że już niedługo) to wydam całe hajsy na jakieś WiiU, Amiibo, gry, plakaty, koszulki, pluszaki i cholera wie jeszcze co, a jak tak czytam te dyskusje to w ogóle. Jak to dobrze że póki co nie mam kasy i gram sobie tylko grzecznie w Zeldy i Pokemony i inne rzeczy
@pitkamaki: Zdarzało się.
Odepchnęło mnie kilka czynników:
1. Dramy
2. Content na głównej spadł do poziomu tabloida
3. Sama główna się zmieniła wystrojowo, strona zaczęła wolniej chodzić, w CP trzeba było wypełniać więcej rzeczy
4. Najfajniejsi użytkownicy zaczęli odchodzić
I w zasadzie My3DS przestało być stroną, którą odwiedzałem ..
A teraz w zasadzie zajrzałem i z tego co widzę to poziom strony jest bardzo nierówny. Fat i Szpadel starają się
@joookub: Jo, te recenzje Rayosa czasem są niespecjalne. Wrzuciłem tam ze 2-3 teksty, ale teraz nawet nie mam pomysłu, co miałbym tam pisać, a kodów do recenzji nie dostanę. Ewentualnie mógłbym poprosić o jakąś indie-kupę drugiego sortu, no ale nawet mi się nie chce.

O dramach nic nie wiem, może jestem tam za krótko. Z tej powodu nie wiem też, jak wyglądał dawny wystrój strony.

No nie ma takiej społeczności. Na