Wpis z mikrobloga

@wesoly-pingwin: Tak. Poszedłem w ciemno. Tak się zastanawiałem, czy na Macach ludzie używają czegoś innego, niż Sublime / Brackets. Tak można powiedzieć, że są tam edytory typu Vim i Emacs. Tak samo, jak na Windowsach... Ale proszę... kto tego tam używa na tych platformach?
  • Odpowiedz
@wesoly-pingwin: Ja nie twierdze, że należy używać różnych edytorów na różnych platformach. Sam wszędzie używam tego samego zestawu. Twierdzę, że na poszczególnych platformach są programy preferowane. I sytuacja jest, jaka jest... Także... Tak! Można powiedzieć, że Vim jest popularnym edytorem na OS X lub Windows? Nie - nie jest. Czy jest popularny na Linuksach? No, to mało powiedziane! Ale dobra - lekko off top... ale możemy podyskutować.
  • Odpowiedz
@wesoly-pingwin: Ty się dobrze czujesz? To proszę powiedz, dlaczego ktoś używa Eclipsa, Netbeansa, Sublima, Aptana? Dlaczego tych jest więcej, a tamtych mniej? Co to ma, do k---y nędzy, wspólnego z popularnością na różnych systemach? Może lepszy marketing? Więcej poradników? Preferowane technologie? No, do choler, nie wiem... No panie znający! W czym rzecz i gdzie, co jest używane?! Może jakieś statystyki? Jak nie, to weź mi d--y nie zawracaj ideologicznymi wywodami.
  • Odpowiedz