Wpis z mikrobloga

#neuropa #polska #bekazkatoli #bekazprawakow #4konserwy
A propo lewackich rządów PO. Na budowę świątyni opatrzności Bożej ci POdli komuniści-ateiści przekazali 36 baniek. Na dofinansowanie czasopism i książek naukowych w roku 2015 10. Na przyszły rok nie przewidziano już żadnych pieniędzy. Parafrazując klasyka Nie jest ważne czy czy w Polsce będzie dobrobyt zbudowany przez wykształconych, światłych obywateli. Najważniejsze, żeby Polska była katolicka.
BojWhucie - #neuropa #polska #bekazkatoli #bekazprawakow #4konserwy 
A propo lewacki...

źródło: comment_dPUCIG0ir39lZyiwTSSonGcz1uFbm4qs.jpg

Pobierz
  • 11
Na dofinansowanie czasopism i książek naukowych w roku 2015 10.


@BojWhucie: A podasz jakieś tytuły tych dofinansowanych dzieł?( ͡º ͜ʖ͡º) W USA rząd się to nie miesza dla przykładu. Finansuje badania to fakt, ale już prasy i książek to mniej;]

Parafrazując klasyka Nie jest ważne czy czy w Polsce będzie dobrobyt zbudowany przez wykształconych, światłych obywateli.


@BojWhucie: Wykształceni to nami rządzą od 1989 (przynajmniej) i
Czy mógłbyś jakoś uporządkować swoją powyższą wypowiedz bo nie wiem o co Ci chodzi.


@BojWhucie: Jak można być ultrakatolem, kiedy olewa się nauczanie Kościoła?( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º) In vitro jest przez nich zabronione, gdyż to jest grzech i PO zapewniło finansowanie tego z publicznych środków. Więc to się kupy nie trzyma.
Dalej narzekania jaka to polska arcykatolicka i ile kasy
No to wychodzi na to że w Polsce jest tak naprawdę 1% prawdziwych, przestrzegających zasad wiary katolików.


@BojWhucie: No nie wiem, ja bym na oko założył, że to są niemal wszyscy wyborcy PiS-u, a więc przynajmniej 30%.

Tym bardziej w tej sytuacji nie należy finansować z budżetu tak śmiesznej nic nieznaczącej mniejszości religijnej.


@BojWhucie: Jednak dziwnym trafem to do Watykanu ten oświecony rząd jeździł

Niewiemco_robie - > No to wychodzi na to że w Polsce jest tak naprawdę 1% prawdziwych...

źródło: comment_qMsX2131qxBYE5sxbaqQ1nXqaAOII6WD.jpg

Pobierz