Wpis z mikrobloga

Jak fachowo sie nazywa stan w ktorym z jeden strony kogos powinnismy kochac czy nie wie, bardzo lubic i byc mega wdzieczni bo zrobil dla nac wielkiego, wspanialego itp a z drugiej strony robi tez takie rzeczy, ze wypadaloby go nienawidzic, #!$%@? kopa i pogonic:) I co waszym zdanie powinno wziasc gore? #niewiemjaktootagowac #psychologia #kiciochpyta
  • 11
  • Odpowiedz
@empeash: Obi Wan radzil: zaufaj swoim uczuciom. Tak na serio to jest podpowiedz co nalezy zrobic. Postaw na szali dwie decyzje i rzuc moneta. W chwili gdy moneta bedzie w powietrzu poznasz swoje uczucia .

  • Odpowiedz
@KocieJaduo: @czujedobrzeczlowiek: @PIERWSZY_KOMENTARZ: @gorfobrut: Chyba to troche zle ujalem. Chodzi o moje relacje z mama :) A pytalem specjalnie bezosobowo bo chcialem tu pominac watek - wiesz to matka itp. Kwestia, ze mi w ciul pomogla i generalnie za mna w ogien i wszystko to pamietam, ale to co ostatnio z drugiej strony robi wywoluje we mnie zle mysli typu zeby ja ukarac np odcieciem sie na 2
  • Odpowiedz
@gorfobrut: @empeash: Przefrazowujac, rzuć monetą i jak wypadnie coś a mimo wszystko będziesz jeszcze raz chciał rzucić to znak że powinieneś wybrać opcje drugą ;) W kazdym razie ja tak robie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do tematu: może chodzi ci o Ambiwalencje?
  • Odpowiedz
@empeash:Masz do wyboru, okazywać wdziecznac mecząc się dalej z negatywnymi emocjami lub 'ukarać' i męczyć się z poczuciem winy, ewentualnie możesz spróbować pogodzić jakoś te sprzeczne uczucia ;) Oczywiście wszystko co pisze jest czysto hipotetyczne ;)
  • Odpowiedz