Wpis z mikrobloga

@bbackbone: Generalnie do csgo i innych gier, w których chcesz mieć odświeżanie 144hz (dla mnie osobiście bez porównania na korzyść 144, nawet na starym crt grałem cs na 640x480 i 100hz odświeżanie, bo po prostu gra wygląda wtedy inaczej).
Aczkolwiek do innych zastosowań np. filmy/grafika z pewnością są lepsze, z innymi matrycami.
Czyli w tej cenie albo wysokie odświeżanie i słabe kolory, albo dobre kolory i słabe odświeżanie. Żeby mieć i
@bbackbone: dołóż do jakiegoś ipsa 120 hz, branie tnki to porażka jak są 120 hz ipsy już, poza tym ja bym już wolał wziąć della p2414h który ma 75 hz i input lag na tym samym poziomie, jedynie odświeżanie większe ale i tak w #csgo najbardziej istotny input lag a nie response time :P
@bbackbone: Jak tylko do CSGO to monitor świetny, będziesz musiał trochę pokombinować z kolorami, ale na pewno dojdziesz do zadowalających ustawień. 144Hz robią robotę i czuć je nawet w Windowsie, a w CSGO urywają jajka. Jak przesiadasz się z 60Hz lub 75Hz to będziesz zadowolony.
@bbackbone: no to jest tnka takze słabizna, jak szukasz monitora dobrego do wszystkiego w tej cenie to p2414h będzie ideolo, overclocking do 75 hz bez problemu, input lag na poziomie 120-144 hz tn no i ogarnięte kolory i kąty bo ips