Wpis z mikrobloga

właśnie skończyłem robić 20 minutowy eksperyment na sobie:Puściłem sobie „jakże ambitną" produkcję disnej mennela „blog na 4 łapy" i sprawdziłem,jak wielkiego raka na mnie on wywoła.Przed rozpoczęciem eksperymentu przygotowałem sobie pepsi i kieliszek na wódkę.Ponieważ jestem przegrywem,bo nie mam 18 lat i w tym wieku raczej wódy bym nie kupił,postanowiłem zrobić sobie efekt placebo-nalewać sobie Pepsi do kieliszka i wmawiać mózgowi,że to jest alkohol.

No więc wszystko przygotowane,to puściłem pierwszy odcinek pierwszego sezonu-już po jakichś 15-20 sekundach od rozpoczęcia wypiłem pierwszy kieliszek pepsi (w zamian za wódę).I tak przez cały,20 minutowy odcinek wypiłem około 50-70 kieliszków.Oczywiście tylko wtedy,gdy pojawiało się coś rakotwórczego (dowcip,sytuacja itp.)

Ja #!$%@? wiem,że to jest pewnie dla osób w wieku jakimś tam.No ale #!$%@?...Czy ktokolwiek,w jakimkolwiek wieku chciałby oglądać coś tak rakotwórczego? Gościu mówi jakiś dowcip,który nie wywołuje u mnie ani grama uśmiechu,a widownia z puszki „hahahaha".No #!$%@? mać,jeszcze rozumiem,jak ten tytułowy pies powie coś sucharowego,ale rzeczywiście dowcipnego,ale #!$%@? przy każdym zdaniu dawać śmiech z puszki?to tak,jakbym ja powiedział:

„Idę do lodówki po jogurt"

A taka wyimaginowana widownia „HEHEHEHE,jprdl,jagie śmieszne"

Nie dziwię się nonsensopedii,że nazwała disney mennel „Profanatorami walta disneya".A,nomen omen,jedyne normalne produkcje,jakie lecą na ich kanałach,w ogóle nie zostały przez nich stworzone.To chyba coś mówi,c'nie?

Ogółem 2/10,nie polecam.Jeżeli jesteś pełnoletni,to możesz sobie powtórzyć mój eksperyment,ale z prawdziwą wódą..Ale za ewentualne narąbanie się w ciągu jednego,20 minutowego odcinka,nie odpowiadam.

Link dla osób o mocnych nerwach

Rak Content

kto wytrzyma chociaż 2 minuty i nie dostanie raka,to wygrywa nic i pobyt na onkologii.

#eksperyment #heheszki ##!$%@? #rakinstant ##!$%@? #buldupy
  • 4
  • Odpowiedz