Wpis z mikrobloga

@laionik: mi się nie udało zamówić, czekałem z 10min i nic się nie pojawiło dostępnego w mojej okolicy. Dzisiaj muszą mieć niezłe żniwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
coś się ciekawego dowiedziałeś do kierowcy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@seelk: wczoraj w Gdańsku miał 3 kursy przez 12h. Dzisiaj od 7 nie miał przerwy na fajkę ;p Dowiedziałem się np, że mają wymagania co do aut - maksymalnie 10 lat, 5 drzwi. Faktycznie jeździ kiedy chce. Trafiłem na gościa z Gdynii. Dzisiaj mam nadzieję na jeszcze jeden lub dwa kursy to wypytam się jeszcze o procesy rekrutacji itd. Bardziej zamiast wypytywać się po prostu sobie pogadaliśmy a to o Gdynii
@laionik: aha czyli jak się dowiedział, że dzisiaj startuje uber w Poznaniu to przyjechał zarobić trochę hajsu :)
jakbyś jeszcze jechał to zapytaj się jak długo trwa i jak wygląda rekrutacja? strzelam, że robisz skan dowodu rejestracyjnego, żeby potwierdzić jakim autem będziesz jeździć, może jeszcze zdjęcia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@seelk: znajomy badał temat i cytując

Każdy kierowca Uber musi przejść pierwsze szkolenie, a ponadto musi dostarczyć szereg dokumentów i zaświadczeń takich jak: zaświadczenie o niekaralności, zaświadczenie o wykroczeniach w ruchu drogowym, dowód osobisty, prawo jazdy - to tylko niektóre - wybrane. Ponadto auto też jest dokładnie sprawdzane.