Wpis z mikrobloga

Mogą się z nas śmiać, obrażać. A prawda jest taka, że Psie Pole jest zajebiste.
Może przesadziłem z "zajebiste".... Więc zostańmy przy "Psie Pole jest".
Jest i chociaż dupy nie urywa to da się tu mieszkać. Może sąsiedzi z Oleśnicy, Trzebnicy nie są super mili, może autobus co pół godziny to nie jest szczyt komunikacyjnej wygody, może nie ma tu gdzie pójść się rozerwać by nie dostać po ryju, ale jest. Każde miejsce ma plusy i minusy, z naciskiem na ilość tych minusów.
Chociaż mieszkam tu dwa lata to nie znam nikogo, ot taki ze mnie dzikus.
Na pewno są Wykopki z #psiepole więc może zrobimy jakieś #wykoppiwo i stworzymy mocną armię #bojowkapsiepole i nakopiemy pozniej do tyłka tym z #wroclaw ! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 25
  • Odpowiedz
@Stanley89: Autobus co pół godziny? To chyba jakoś bardzo późno. Można mieszkać bliżej i jechać tyle samo czasu co z PP, więc czas dojazdu też nie jest zły. Wydawało mi się że jest tu dość spokojnie (dużo młodych rodzin), ale udało mi się stracić telefon, więc chyba "szczęście" można mieć wszędzie. Wynajmuję mieszkanie studenckie drugi rok i poza tym incydentem nie narzekam.
Możecie mnie tymczasowo dopisać do bojówki, bo planuję poszukać
  • Odpowiedz
może nie ma tu gdzie pójść się rozerwać by nie dostać po ryju


@Stanley89: mieszkam już ponad 3 lata i jeszcze ani razu ani nie dostałem ani nie było blisko. A blisko rok biegałem po zmroku
  • Odpowiedz
@Stanley89: co wy wiecie o psim polu, od niedawna jest elegancko. Jak ja tam bywałam ok. 5 lat temu to bylo 10x gorzej, teraz pełno hipermarketów, jakieś knajpy, ryneczek zrobili, chyba moga zaczac sie starac o prawa miejskie ^.^
  • Odpowiedz
@Little_Juice: na mirko i w innych dzielnicach Wrocławia. Rok mieszkam na psiaku i dopiero zaczynam akceptować tę ujmę na honorze. Nawet zaczyna mi się podobać, ryneczek bardzo spoko, tylko szkoda, że robią drogę wzdłuż wałów nad Widawą i chyba już nie będzie można spacerować w takim leśnym klimacie :( wiecie coś o tym?
  • Odpowiedz
  • 0
@Stanley89: dobry pomysł, pójdziemy się napić, a potem na samolot do Wrocławia nastukamy tym leszczykom:)

Może Orion? Tam jest bilard plus piwko. Lub coś na ryneczku, ostatnio powstało kilka knajp.

@czostnek: właśnie, co to za droga? To jakaś będzie osiedlowa czy coś większego?
  • Odpowiedz
@Stanley89: wyglada na drogę, choć szczerze mówiąc to wydaje się surrealistyczne, że mieszkańcy bez żadnego larum się zgodzili na odcięcie od jedynego wybiegu spacerowego w okolicy.
  • Odpowiedz
@czostnek: własnie się dowiedziałem od mieszkanca tej okolicy, że jednak i droga i wzmocnienie wałów.... Mam nadzieje, że bedzie jakieś dojście nad Widawę, żeby sobie pospacerować, bo to świetna okolica na to.
  • Odpowiedz
@Stanley89: mieszkałem tu dwadzieścia blisko lat. Dla mnie Psie Pole to moje tereny, rynek odwalili, pełno knajp, jest gdzie spędzać wolny czas. #bojowkapsiepole jak najbardziej, ale nie pamiętam by ktoś poza mirko syczał obelżywie. Ja tam właśnie siedzę na Inflanckiej i kibicuję synkowi podczas gry w piłkę :)
  • Odpowiedz
@dzejzon: sam wpis jest z przymrużeniem oka, żeby Te Wykopki z centralnej części miały co jeść ;) jeszcze troche i bede się stad jednak wyprowadzał, ale jednak zawsze miło bede wspominał to miejsce.
  • Odpowiedz