Wpis z mikrobloga

Tego co Bendis #!$%@? nie da się już czytać.
Młodzi X-men sprzed lat z najbardziej irytującą Jean Grey na czele


Co za kretyńskich czasów z debilnymi retconami i wszędobylską politpoprawnością w capeshitcie się doczekaliśmy
http://boards.4chan.org/co/thread/77209516/uncanny-xmen-600-preview-iceman-jean-greys
http://boards.4chan.org/co/thread/77225190/storytiming-bendis-final-xmen-get-in-here
#komiks #marvel #capeshit #xmen
Pobierz bastek66 - Tego co Bendis #!$%@? nie da się już czytać.
Młodzi X-men sprzed lat z na...
źródło: comment_XWdOvdDE1z5o0a6b2dU44HJk9A5y0kOc.jpg
  • 13
@bastek66: Bendis powinien zakończyć all new x-men po 4 czy 5 zeszytach, a nie ciągnąć motyw młodych oryginalnych x-men przeniesionych w czasie. Miło była na początku poczytać jak pełni ideałów adepci Xaviera odnoszą się do swoich dorosłych wersji, a po kilku zeszytach zaczęło się robić kiepsko i przestałem śledzić tę serię.
@bastek66:
facepalm... co ja czytam...

No serio... gościu przez 50 lat flirtował z wieloma dziewczynami (po skondensowaniu do około 15 rzeczywistych lat wygląda to jeszcze gorzej) i nie wychodziło mu, bo jest... gejem?

Pomijając logikę koledzy powinni go wysłać do psychiatryka, a niektóre koleżanki przestać się do niego odzywać. No, ale bawimy się w dziwną poprawność polityczną ^^'
Pobierz 80sLove - @bastek66: 
facepalm... co ja czytam...

No serio... gościu przez 50 lat...
źródło: comment_HOXicevIaxTCoQ5vJNqWWs32LviOaoKq.jpg
@bastek66: All New X-Men to jedyna seria, która mi się na prawdę spodobała w Marvel Now, ale homopropagandy nie przetrawię. Myślałem, że Bendis - skoro wrócił klimatem - to i wrócił poziomem do historii z Ultimate Spider-Man, no cóż...
@B_P_R_D: N52 było słabe. Opierali nowe historie na podstawie starych doświadczeń i przygód, w ogóle się nie postarali w przypadku Supermana, Ligi Sprawiedliwych. Batman wyszedł na +, ale Detective Comics i Mroczny rycerz już słabo.

Ich podejście było jakby "Hej, to są zajebiste historie, a teraz napiszmy ich genezę od nowa. Ale że geneza jest zajebista to historia już nie musi być"
To tylko twoja opinia, mirku ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak widzę przemyślanie uargumentowana


@B_P_R_D: śmiechłem bo nie stosujesz się do tego co sam napisałeś.

New52 dało nam sporo dobrze rozpisanych postaci


@B_P_R_D: zgadzam się

ciekawe historie w Justice League Dark


@B_P_R_D: zgadzam się, czekam na wydanie egmontu

moim zdnaiem New52 nadal jest lepsze niż obrzydliwe i bezcelowo zagmatwane historie z lat 90 ( ͡
Po czym zgadzasz się z trzema moimi argumentami xD


@B_P_R_D: Nie o to mi chodziło

Mówisz "nie argumentujcie, że było #!$%@? bo tak"
po czym ty piszesz "było zajebiste, bo tak" :P

Póki co, każde wydawnictwo robi to co robi dla kasy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Różnica jest taka, że DC robi to dobrze


zależy od czytelnika.

Resztę przeczytałem, przyjąłem, szanuję. Pozdrawiam :D