Wpis z mikrobloga

@2822: Na starym telefonie (jezeli to Windows) wchodzisz w ustawienia -> backup i tam wlaczasz backup smsów. Podłączasz sie do wifi i wysylasz backup. Po tym na nowym telefonie powinno dać sie pobrać to wszystko :)
  • Odpowiedz
@lofca: @kfasu: Problem w tym, że przy wiadomości SMS "kopia zapasowa wyłączona", nawet jak ją włączę i cofnę dalej jest informacja, że jest wyłączona. Jakiś błąd?
  • Odpowiedz
@leucomax: Wysłało mi tylko 11 jakichś wiadomości, a na nowym ich nie wyświetla. Spróbuje uruchomić tą kopie zapasową po soft resecie.
  • Odpowiedz
@2822: zrób kopię zapasową wszystkiego (apki sms ustawienia). podłącz się do wifi i podepnij ładowarkę. czasem bez dodatkowego prądu nie ruszy. odstaw tel i czekaj grzecznie.


na nowym tel HR i przywracasz pełną kopię zapasową. wiadomości potrafią czasem wracać całe wieki - miałem tak przy ostatniej aktualizacji do wp10
  • Odpowiedz
@kfasu: @lofca: Nie byłem w stanie rozwiązać problemu. Nie chciałem przywrócić całej kopii zapasowej, a jedynie wiadomości. Jednak stary telefon nie chciał pod tym względem funkcjonować, może to wina braku wifi (internet 3,5G), albo kwadryliona sms'ów. Nie udało mi się włączyć opcji kopii kopii zapasowej SMS, nawet po soft resecie. To co było mi potrzebne skopiowałem ręcznie do OneNote, bo stwierdziłem, że to będzie szybsze niż szukanie rozwiązania.
  • Odpowiedz