Wpis z mikrobloga

@kuba560x: To graj defensywnie :) Generalnie gra się na zasięgu wykrywania i najczęściej z wyłączonymi plotkami.
Dla drużyny jesteś podstawowym scoutem, a czasami najlepszym ostrzem jak wróg zostawi dziurę w szykach i jest łatwy dostęp do lotniskowców. Zdarza się też być zapchajdziurą w swoich szykach. Jak ktoś Cie atakuje uciekaj :) jak kogoś atakujesz to na pełnej ... . Granie niszczycielami to największa frajda.
  • Odpowiedz
@UbiQuityRegis: Znam frajdę gry niszczycielami (mam mutsuki) . Ostatnio na minekaze kampilem się przy wyspie. Przyciskałem się tak że z 4km mnie nie mogli mnie wyspotowac. Czekam aż ofiara wypłynie za skały. Jest najczęściej w odległości mniejszej niż 5 km ode mnie
  • Odpowiedz
Najlepsza mapa Ocean tam się dopiero gra niszczycielami :) Jak masz Mutsuki to po co pytasz jeden z najprzyjemniejszych okretów pt. Ty widzisz wszystkich nikt nie widzi Ciebie i spamujesz torpedami.
  • Odpowiedz
Ta sama para kaloszy, japońskie powyżej 3 wszystkie mają podobny styl. Nie ma uniwersalnych okrętów każdy ma plusy i minusy kwestia z których potrafisz korzystać, a przez które dostajesz po tyłku.
  • Odpowiedz