Wpis z mikrobloga

Te @grafffik może byś tak #!$%@? zaczął odpowiadać na pw? Miesiąc już mija od kiedy zamówiłem u ciebie sosy, a do tej pory ich nie ujrzałem pomimo tego, że miałeś je wysłać w ciągu kilku dni. Kasę wziąłeś? Wziąłeś. To gdzie są teraz moje sosy?
Jeśli to jest kwestia, że musisz je tam przygotować etc, to dobra, ale może wypadałoby mnie o tym poinformować? Bo od kiedy dostałeś kasę to przestałeś praktycznie odpowiadać na pw. Moja cierpliwość już dobiega końca, a mam aktualnie wszystkie przesłanki, żeby twierdzić, że zostałem #!$%@?.
  • 12
  • Odpowiedz
@AnarchiX: Sory za obsuwę ale jestem tak #!$%@? robotą, że nie mam czasu na nic. Wyślij mi na PW nr konta, zaraz ci puszcze przelew z powrotem.
Na swoje usprawiedliwienie mogę powiedzieć tylko że wysłałem ponad 100 sosów. Nie doszły 3 paczki. W tym jedna do Ciebie. Nie traktuj mnie jak naciągacza czy coś, bo wyruchać kogoś "na słoik" no to chyba nie o to w tym chodzi.
#!$%@? po
  • Odpowiedz
@grafffik: Wysłałem na pw. Szkoda, że tak to wyszło, ale pamiętaj na drugi raz, że wystarczyło napisać tylko jedno zdanie o tym że jesteś #!$%@? robotą i dojdzie z opóźnieniem, to poczekałbym. Ale nie miałem od ciebie żadnej informacji na ten temat, nic. Miałem więc prawo myśleć, ze jest coś nie tak.
  • Odpowiedz
@AnarchiX: Do mnie tak samo nic nie dotarło. Na pw nie odpisuje. Dwa tygodnie temu odpisał, że paczka została nadana. Oczywiście nic nie dotarło. Zapytałem czy problemy mogą być po stronie poczty, lecz odpowiedzi nie otrzymałem. Dałem już sobie z tym spokój, bo szkoda nerwów.
  • Odpowiedz