Wpis z mikrobloga

Mirki pewnie część z was miewa te same problemy na trasie do serwerów valve telia.net zlokalizowanych w Szwecji. Ping jest podwyższony o min. 30 ms,a utrata pakietów na poziomie 10-18%. Problem wstępuje u klientów #neostrada również w leagueoflegends.

Jest jakiś sposób na wymuszenie wybierania serwerów na innej linii?

#csgo #orange
  • 22
Na razie blokuje ip serwerowni na których mam lossy, w przyszłym tygodniu skontaktuje się z Orange w tej sprawie, a jak nie pomogą, to będę próbować z VPNami. Przy zablokowanych 7 serwerowniach ciężko czasami o znalezienia meczu.
Jak coś się uda z mi z tym zrobić to dam znać, a jakby komuś innemu o udało, to podzielcie się sposobem.
@nevill: Cisza grobowa ( ͡° ʖ̯ ͡°). Będę chyba musiał zadzwonić ... Nienawidzę tych nieogarnietych różowych, które nic nie wiedzą i trzeba im tłumaczyć kilkukrotnie. Raz połączyłem się z niebieskim i rozmowa zakończyła się ciągu dwóch minut, a tak to dziesięć MINIMUM.
@kabaret10: Eh, ciekawe co Orange może zrobić w tej sprawie. Najbardziej irytujący jest ten Loss bo nie wiem czy u was też tak jest ale u mnie po prostu "uciekają" niektóre dźwięki (np. nie słyszę wybuchającego smoke'a albo jak ktoś strzela - mega dezorientujące). No i ten ping... na codzień gram na 60-70, a tutaj nagle 100 i taki mocno odczuwalny :/
@kabaret10: Jakimś cudem nikt kto korzysta z internetu innych dostawców nie ma tego problemu. Chce sobie pograć po studiach dla relaksu to nie mogę bo #!$%@? jakiś Seba z Supportu mi wmawia, że to nie ich wina i mam dalej tracić 20% pakietów z tamtymi serwerami. Zawołam @orange_polska i @OrangeEkspert chociaż pewnie powiedzą, że mamy dalej kontaktować się z supportem Orange.