Wpis z mikrobloga

Pozdrawiam mamę, która obudziła mnie o 5 pytaniem "gdzie masz telefon?" i poszła. Dokładnie godzinę przed budzikiem do pracy. Tak, już nie zasnęłam....

I mam pytanie odnośnie #telefon . Wczoraj mój lg l5 się trochę utopił w pracy, wyjęłam baterię i czekałam 7h aż się trochę podsuszy.... No działał z małym zaciekiem na ekranie,ale chyba już doszedł do siebie xD to już jego trzecia przygoda z wodą... Jest szansa, że to przeżyje czy mam się spodziewać, że nagle zdechnie? I szukam czegoś do 400 zł, żeby tylko dzwonił i chodził w miarę płynnie przy 3 aplikacjach ^^ da się? #pytanie #milegodnia #buziaki #krakowjestwemgle #jedziemydopracy
  • 17
@estetka: jezeli wilgoc dostala sie do srodka, to nawet jak akualnie telefon dziala, to pewnego pieknego dnia moze przestac. pozostalosci po odparowanej wodzie moga spowodowac korozje i calkowita usterke telefonu
@estetka: zalalem s5 drinkiem. Dzialal nirmalnie do momentu ladowania. Zrestartowal sie i nie dzialalo ladowanie. Albo ladowal sie 10razy dluzej.bateria krocej trzyma. Sciagnela sie aktualizacja androida i zaczal dzialac normalnie. Telefon w 95% sprawny poza trzymajaca krocej bateria.udalo mi sie... :)