Wpis z mikrobloga

@Lm_Niebieski: ja kiedys z kieszeniami doslownie pelnymi zielska podszedlem do policjantow i prosilem o podwiezienie do domu :D Bylo grubo po 2, ja bylem #!$%@? w miescie oddalonym 14km od domu, i nie bylo autobusow. Co najlepsze zgodzili sie i podrzucili mnie na poczatek mojej wioski, abym #!$%@? w nocy po drodze nie chodzil :D
  • Odpowiedz
@inS: Thug life. Jak zapaliłeś tego jointa powinieneś od razu puścić ten sławny bit dr dre. #!$%@? byś wtedy osiągnął szczyty zajebistości. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@inS: wszystko fajnie i w ogóle, ale czy przypadkiem nie jest tak że pierwszą rzeczą jaką robią policemany jest spisane danych?
  • Odpowiedz
@inS: i bardzo dobrze. masz farta i jakieś 1000 zł w kieszeni bo #!$%@? ci mandatami z rana + rachunek za hotel. jakbyś nie przyjął na komendzie hurdur, że będzie 1500 zł i kolejne zarzuty. dostajesz wyrok z sądu zaoczny 500zł. piszesz zażalenie a sędzia mówi, że nie rozpatrzy bo policja by straciła pracę ( )
  • Odpowiedz
@inS: ja wczoraj też o mało nie wylądowałem na wytrzeźwiałce xD całe szczęście ,że koleżanki które ogarniały mnie i paru moich znaomych wyprosiły mędy żeby dali nam spokój i ,ze już jedziemy do domu xD
  • Odpowiedz
się zdenerwowałem, ze o 21 restauracja zamknięta i jedyne co mogę zjeść to orzeszki i czipsy z baru


@inS: był już taki jeden, zwolnili go potem z BBC. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz