Wpis z mikrobloga

Cześć,
wczoraj kolejny mirek dokonał u nas wymiany swojej starej generacji na nową konsolę PS4. Tym razem szczęśliwym posiadaczem okazał się @DemptD który zostawił u nas swój bardzo bogaty zestaw xbox360 plus gry wyceniony na 1700 zł.

Jak działa wymiana? A no bardzo prosto:

1. Wysyłasz do nas wiadomość ze spisem rzeczy, które zawiera Twój zestaw. Jaki model konsoli, wielkość dysku, dodatkowe akcesoria plus gry

2. Wyceniamy Twój zestaw i szacujemy dopłatę do nowej generacji (bądź zwrot różnicy - jeden z mirków dostał od nas prawie 1000 zł zwrotu)

Aktualnie w ofercie posiadamy najnowsze modele PS4 z dyskiem 1TB w cenie 1699 zł

Zapraszamy również do obserwowania naszego profilu na wykopie, gdzie często rozdajemy nasze sławne już kubki gracza :)

#ps4 #ps3 #xboxone #xbox360 #konsole #gry #xgamecenter
xgamecenter_pl - Cześć,
wczoraj kolejny mirek dokonał u nas wymiany swojej starej ge...

źródło: comment_GjaAyTvfl478XjVchnPa8qqs3z771aTh.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@Robocovo: weź pod uwagę, że wartość tego wszystkiego leci teraz bardzo szybko w dół i szkoda trzymać, później to będzie jeszcze mniej warte niestety...
@Asdasiq: ja dosyć długo czekałem też na odpowiedź, ale tłumaczyłem sobie to tym, że jednak ilość wszystkiego co podesłałem ich spowolniła ( )
  • Odpowiedz
Napisałem do was w przeciągu 5-10 minut. Jeżeli wchodzicie tylko żeby zostawić reklamę i #!$%@? to jesteście bardzo wartościowymi użytkownikami.


@Asdasiq: Jak mnie #!$%@?ą takie typy jak ty. Nie podoba się to nie komentuj. #!$%@? się praktycznie o nic do firmy, która imo reklamuje dość dobrą ofertę wymiany konsol. Pewnie prują tam z Ciebie że jakiś gimbus "dosrywa" w komentarzach.
  • Odpowiedz
@Gnojowisko3000: @ChaldziQ: O GURWA ALE GNIJĘ XD. Szefuńcio przyznaje 10zł premii za przekopiowanie szablonowego wpisu? Poza tym drodzy staży pierdziele wasze konta wyglądają niezwykle legitymacyjnie, jeden 6 lat i ok 300 akcji a drugi pół roku i akcji na wypoku całe 16.

@xgamecenter_pl: Dużo jeszcze słupów macie na wypoku? xD

@Gnojowisko3000: Mogę Cię jeszcze zapytać czemu komentujesz wyłączenie wpisy xgamecenter? Wybitnie ciekawy zbieg okoliczności.
  • Odpowiedz