Wpis z mikrobloga

Powoli zbliża się koniec miesiąca, a więc czas podsumowań.
W październiku zarobiliśmy na czysto +1239 zł (yield ok. 5%). Tradycyjnie już wrzucam wykres obrazujący jak wyglądała sytuacja finansowa w tym miesiącu. Oczywiście było kilka słabszych momentów (hej, a kiedy ich nie ma?;)), ale udało nam sie odbić i zrobic całkiem przyzwoity wynik.
Jest to 5 miesiąc, w którym konsekwentnie zarabiamy na #bukmacherka No i oczywiście wołam wszystkich tych, którzy mówili, że to oszustwo i z tego nie da się żyć. Dane pokazują co innego, let's face it!

I również tradycyjnie zaczynamy zapisy na listopad. Zapraszam osoby, które mają pojęcie o co chodzi w tym biznesie, ale także kompletnych świeżaków - nauczymy Was!

Zapraszam do zadawania pytań.
A i byłbym zapomniał: INFOGRAFIKA :)

#betspace
Pozdrawiam!
BetSpace - Powoli zbliża się koniec miesiąca, a więc czas podsumowań.
W październiku...

źródło: comment_wlC8bWZK8omTOV6kDD0F30bNYPYQevfo.jpg

Pobierz
  • 35
@BetSpace: Jedno pytanie, mozesz odpisac na PW ;) Bierzesz kursy podane przez typerow czy swoje? Bo wiesz ze 5% yieldu to taka granica ze praktycznie niegdy nie lapiesz kursu typera i w rzeczywistosci yield by tu wyniosl 0 albo ciut na minus

Moglbys jakis dzien udokumentowac skrinami? Dajmy na to 25.10 i 11.10, wybralem losowo ja ;P A ja sobie porownam to potem z tym co wrzucasz w podsumowaniach
@Perlo: W praktyce są to najlepsze kursy zgłaszane przez uczestników. Ale przy graniu na 1-2 bukach nie idzie tyle ugrać, bo nie wszsycy oferują dany kurs/linie czy w ogóle dany zakład (wiadomo oczywiście, że im więcej buków tym lepiej)
@Kowal04: No wlasnie o to chodzi, dlatego chcialbym wyciag od jednej osoby. Jestem przekonany ze yield trzeba obnizyc o mniej wiecej 10% i z zarobku robi sie strata. Przerobilem juz to wszystko dosc dobrze jak pewnie wiekszosc wie, wiec sceptycznie podchodze do "realne kursy"
@Perlo: Łatwo to sprawdzić na typach boomabasketa. Sam dobrze wiesz, jak ciężko jest złapać jego typy po kursach, które on podaje.

Zysk jest fajny, ale należy pamiętać, że trzeba być non stop przed kompem i stawiać bardzo szybko te typy bo kursy lecą.
@Perlo: Jeśli chodzi o 11 października to wygląda to tak. Ja nie złapałem wszystkich możliwe najwyższych kursów, ale ktoś od nas z grupy tak złapał skoro jest tak podane. Zauważam, że przy typie Bernarda pograłem inną linię niż kazał (nie wiem czemu), po niższym kursie. Panthera nie wrzucę, bo grałem na koncie, które już nie należy do mnie. Zresztą ja powtarzam to WIELOKROTNIE wśród ludzi, którzy są w BetSpace, że do
BetSpace - @Perlo: Jeśli chodzi o 11 października to wygląda to tak. Ja nie złapałem ...

źródło: comment_Q6be210EKntmKDvHqxeiIWRHDUuLSbMK.jpg

Pobierz
@Perlo: Stary, wiesz na ilu ja to kontach grałem? Nie będę szukał na wszystkich kontach, bo do niektórych nie mam już dostępu. Dostałeś pełny dzień 11, tzn. wygrane, bo przecież to sie liczy do zysku.
@BetSpace: no ale dales mi 4 mecze, 11 bylo wiecej spotkan, nie ma znaczenia czy wygrane czy przegrane, licza sie zlapane kursy, to daje jakies pojecie. A 25.10 to bylo 5 dni temu, powinienes miec wszystkie konta :)