Wpis z mikrobloga

Elo mircy, mam problem, bateria w moim telefonie kwalifikuje się do wymiany i nie wiem jaką kupić. Jedni mówią że tylko oryginał, no ok ale w necie rozbieżność cen jest duża a i tak nie mam pewności czy to nie podróbka. Patrzyłem na zamienniki i jest tego sporo, ale naczytalem się, że różnie to z nimi bywa. Może mieliście podobny problem i podpowiecie mi co mam zrobić. Telefon to galaxy trend plus jeśli to w czymś pomoże, poj. 1500 mAh
#bateria
  • 5
@Poleszuk: kupiłam baterię jakiś czas temu, za cenę oryginała i wizualnie oryginał, ale dość szybko zachowywała się tak jak ta którą wcześniej wymieniłam, wydaje mi się że ciężko na allegro dobrze trafić, musiałbyś kupować od producenta, ale szkoda kasy, więc może warto kupić od razu dwie tańsze :D nie wiem, sama będę wymieniać znowu (,)
@Poleszuk: Łap! Dajemy 12 miesięcy gwarancji, jakby pojemność spadła o więcej niż 30% to też wymieniamy. Na Allegro jest dużo 'oryginałów' w cenie tańszej niż Samsung swoim dystrybutorom oferuje, także myślę, że nie muszę tego tłumaczyć. Jeżeli chodzi o zamienniki to patrz raczej na podobną pojemność, bo można kupić baterię nawet dwa razy większą - dwa razy większą nominalnie. Jeżeli byłaby możliwość upchnąć tyle energii do baterii to Samsung na pewno
@SwiatBaterii: myślałem o waszej ofercie, dzisiaj odwiedziłem kilka punktów gsm w swoim mieście, nic ciekawego nie mieli i się zdecydowałem na wasz produkt. Sprzedajecie przez allegro czy tylko przez stronę?