Wpis z mikrobloga

Wymagania

- doświadczenie na stanowisku magazynier
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży internetowej (obsługa sklepu internetowego i aukcji allegro)
- znajomość obsługi komputera (przede wszystkim sklep internetowy, office, subiekt itp.)
- znajomość obiegu dokumentów w firmie handlowej
- umiejętność wystawiania/przyjmowania faktur, paragonów, dokumentów związanych ze sprzedażą i magazynem
- zdolność szybkiego reagowania na potrzeby klientów
- umiejętność analizowania i planowania
- dobra organizacja pracy
- umiejętność pracy pod presją czasu
- odpowiedzialność, zaangażowanie w wykonywaną pracę
- dokładność, sumienność w wykonywaniu zleconych zadań
- dyspozycyjność
- lojalność
- prawo jazdy kat. B
2000 brutto
ehhh
#praca
  • 12
  • Odpowiedz
- zdolność szybkiego reagowania na potrzeby klientów

- umiejętność analizowania i planowania

- dobra organizacja pracy

- umiejętność pracy pod presją czasu

- odpowiedzialność, zaangażowanie w wykonywaną pracę

- dokładność, sumienność w wykonywaniu zleconych zadań

- dyspozycyjność

- lojalność


@lichwiarz: mam wrażenie, że pracodawcy sami sobie strzelają w stopy pisząc takie rzeczy. przecież to są same pierdoły, potrzebne w prawie każdej pracy, a przez nie lista wymagań się ciągnie i ciągnie.
  • Odpowiedz
@KotAlik: cały rynek jest przeregulowany, w każdym calu, nie wiem dlaczego zawsze zwala się winę na hipotetyczny "wolny rynek" skoro obecna sytuacja nie ma z nim nic wspólnego poza pewnymi prawami które działają zawsze niezależnie od okoliczności
  • Odpowiedz
@KotAlik: w tej sytuacji nie widać przeregulowania tylko sytuacja jest wynikiem przeregulowania, przede wszystkim płaca jest zaniżona przez zbyt wysokie opodatkowanie pracy co nie przeszkadza 35 osobom pracować na takich warunkach a nie przeszkadza im bo bezrobocie to wymusza a bezrobocie jest wynikiem nadmiernych regulacji i zbyt wysokich podatków, proste
  • Odpowiedz
Już myślałem, że będzie ragequit. Koszty zatrudnienia są zbyt wysokie w stosunku do wypracowywanego przez pracownika przychodu. Do tego płaca minimalna. Przez to wszystko taki magazynier musi robić dodatkowe rzeczy aby był opłacalny dla pracodawcy.
  • Odpowiedz