Wpis z mikrobloga

Czy tez macie takie wrazenie ze 90% dziewczyn jest zajetych? nawet jak jakaś nie jest to i tak spotyka sie z jakims bylym, kimśtam albo ma bolca na boku. W przeciągu ostatniego roku z lasek które miałem na oku (a było tego trochę) tylko jedna była wolna, ale pomimo posiadania numeru i tak #!$%@? zdziałałem bo jestem #!$%@?ą. W ogóle jest jakiś taki deficyt kobiet np w klubach 70% faceci. Nie dość że #stuleja to jeszcze ciężko cokolwiek ciewawego wyhaczyć, albo #!$%@? musze zmienić miejsa do których chodzę.

#przegryw #tfwnogf #feels
  • 22
  • Odpowiedz
@Asterling: Statystyka to nie przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zajęte są głównie takie 6/10 do 8/10. Te najładniejsze są zazwyczaj wolne, spędzają czas głównie z koleżankami a faceci boją się do nich podchodzić ^^
  • Odpowiedz
@Asterling: Skoro wszystkie są zajęte to czemu ja trafiam na wolne ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Może trzeba lepiej szukać? Albo nie szukać wcale i sama się znajdzie.

@Allium_cepa: Byłem z laską 9/10, gdyby nie to, że była niewysoka mogłaby być modelką, do reklamy bielizny nadawałby się idealnie. Stereotypowa laska 9/10 - 10/9. Nie była wcześniej w poważnym związku, czas spędzała głównie z przyjaciółkami i siostrą. Masa
  • Odpowiedz
  • 6
@Asterling: @Sekutnik: patrząc po moich znajomych to najlepiej radzą sobie ci którzy byli w związkach już od liceum ew wczesne studia. Jedni są w nich do teraz i się pohajtali, niektórzy są już w którymś z kolei, są też tacy którzy czerpali z tego co najlepsze czyli obycie i teraz się po prostu bawią, randkują. Najgorzej tak jak ja, przespalem te wszystkie lata, nie próbowałem nic, niedługo będę 30letnia #!$%@?ą,
  • Odpowiedz
Próbuj u 9/10 - 10/10. Często są wolne bo faceci boją się do nich zagadywać


@MrOsamaful: Przecież to mit, no chyba że te laski mają wymagania z kosmosu i czekają na księcia z bajki, ale wtedy to i tak zwykłemu mirasowi nie robi różnicy bo i tak się nie załapie.
  • Odpowiedz
Albo nie szukać wcale i sama się znajdzie.


@MrOsamaful: od 26 prawie lat nie szukam wcale(nie, nawet nie próbuję szukać - za gówniaka byłem tresowany na absolutną #!$%@? przez rodzinke #!$%@?ów, na szczęście udało mi się uniknąć indoktrynacji przegrywowej ale całe gimbazjum byłem "tym innym", potem technikum informatyczne( ͡° ͜ʖ ͡°) a potem już dobrze wiedziałem, że nie ma we mnie absolutnie nic interesującego(bo co interesującego może
  • Odpowiedz