Wpis z mikrobloga

Mireczki, jest sprawa. Zawsze mam kłopot z wyborem górnej części outfitu, więc prosiłbym was o jakieś inspiracje. Chodzę obecnie do #licbaza , więc niczego poważnie wyglądającego nie szukam. Chciałbym się bardziej zakręcić przy #streetwear , lecz tak aby nie raziło to poczucia estetyki.

Wołam takze #modameska i #ubierajsiezwykopem , ale nie chcę od was inspiracji w stylu: "tylko czarne oksfordy i garnitur". Szukam czegoś luźnego.
  • 18
Do licbazy nie polecam żadnych takich blogów. Przyjdź w stylizacji jaką wysłał Kansas to śmiech i zażenowanie z ciebie do końca szkoły xD Od siebie bym poleciał po prostu zwykłą bluzę, sweter lub jakąś casualową koszulę (najlepiej bez nadruków, no chyba, że takie lubisz.)
o marynarkach do szkoły to nawet nie wspomnę, nie lepiej ubierać się jak przystało na wiek, a nie niepotrzebnie tryhardować ?


@Norbinax: @masiej: @bartekbx10: LICEUM TO NIE GIMBAZA! MOŻNA W NIM BYĆ JUŻ PEŁNOLETNIM. I nie ubierć się tylko w newbalance, dżinsy i bluzy. Za to warto wyróżniać się na plus, o ile nie uczysz się w #!$%@? Górnym, gdzie za lepsze ubrania byłbyś hejtowany. Ja się w takich
Pobierz
źródło: comment_LFm8BhMXb0IcgM3xTFcuYl42KyZ3O6lw.jpg
@Agassi: Gurwa, w poniedziałek założyłem cienki golfik z długimi rękawami w jednolitym kolorze i chyba ostatni raz. Tylu spojrzeń od zmiany fryzury nie mialem na sobie.
Patrzyli się jakbym przyszedł z dekoltem do pępka ( ͡° ʖ̯ ͡°)