Wpis z mikrobloga

@Drakalen: no niestety strasznie mi smutno z tego powodu. Ale jak już będę pracować i zarabiać i mieszkać sam to se kupię Wii U i będę prawilnym graczem, słowo daję :D
  • Odpowiedz
@Drakalen: nie mam, w poprzednim życiu (tzn na poprzednim 3ds) grałem jakieś pół godzinki w MH3 i nie przypadło mi do gustu za bardzo :/ Jedyna z gier tego typu która mi się podobała to był God Eater na PSP
  • Odpowiedz
@xerxes931: () No MH4U ma w końcu multi-player zwykły. Jak się da to pobierz kopię bezpieczeństwa i sobie obczaj. (God Eater za to mi nie podpadł strasznie :D Na PSP cisłem w Monster Hunter Freedom Unite i Monster Hunter Portable 3rd. [Do którego #ciekawostka angielski patch robiła grupa Team Maverick One założona przez Polaka.])
  • Odpowiedz
@Drakalen: aaaaaa. A przypomina mi się że na PSP był jakiś taki program na PC co tworzył hot-spot WiFi dla PSP, łączył się z programem na kompie u innego człowieka i w ten sposób można było grać przez sieć w gry działające tylko po ad-hoc. Ale nigdy nie trafiłem żeby w ogóle ktokolwiek grał w danym momencie :D
  • Odpowiedz
@xerxes931: Tak. X-Link. Większość ludzi używała pluginu do PSP, żeby można było używać tego przez kabel USB. W ten sposób pograłem z jakimś Japończykiem w Metal Gear Solid: Peace Walker :D. No ale ile #!$%@? się z tym było :( Jakieś disconnecty, dziesiątki wirtualnych kart sieciowych, przerywanie kabla bez powodu. Ehh...

  • Odpowiedz