Wpis z mikrobloga

HELP! Posiadam tableta lg g pad 7. Domyślnym systemem był 4.4 ale jakiś czas po premierze lolipopa była możliwa legitna aktualizacja. Wszystko pięknie ale najważniejsza funkcja się #!$%@?ła. Szukałem we wszystkich opcjach i nic. Normalnie klawka jest u samego dołu a gdy ją rozdzielę leci na środek nie wiadomo czemu. Ponowne łączenia dzielenia itp nic nie dają. Ktoś ma jakiś pomysł? Instalowanie zewnętrznej apki średnio mi się widzi.

#android #pomocy #tablet #lg
SzejkuSzejk - HELP! Posiadam tableta lg g pad 7. Domyślnym systemem był 4.4 ale jakiś...

źródło: comment_DEYV2Zcrzy5f4RDUdbNKuYpAud9NZziu.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@SzejkuSzejk: poszukaj opcji rozdzielenia klawiatury albo zmień po prostu ukłąd klawiatury, przyciśnij któryś z dziwqnie opisanych przycisków dłużej i tam szukaj, zacznij od tego z zębatką
  • Odpowiedz
@dodgers: Chciałeś być śmieszny a wyszedłeś na pajaca. Napisałem wyraźnie, że sprawdziłem wszystkie opcje i nic nie pomogło. Zresztą to chyba oczywiste, że najpierw patrzy się w opcje ale jak widać nie na mirko.
  • Odpowiedz
Chciałeś być śmieszny a wyszedłeś na kretyna


@SzejkuSzejk: Hamuj się. Normalnie ci odpisał, chcąc doradzić. Za to ty wyszedłeś na buraka.
I dlaczego nie zainstalujesz zewn. apki? Może to rozwiązałoby problem.
  • Odpowiedz
@Mortal84: Wiem, zmieniłem zanim napisałeś ale z tym, że napisał mi normalnie i chciał doradzić to popłynąłeś. Zainstalowanie zew apki na pewno rozwiązałoby problem ale chciałbym znać jego przyczynę.
  • Odpowiedz