Wpis z mikrobloga

Ja też chcę być przodownikiem!

Moja propozycja jest taka:

http://wykop.uservoice.com/forums/202761-wykop-pl/suggestions/3862616-mo%C5%BCliwo%C5%9B%C4%87-podania-powodu-zg%C5%82oszenia-uzytkownika

...coby przy zgłaszaniu użytkownika móc podać moderatorowi powód zgłoszenia.

Ta rozmowa sprawiła, ze zaczęłam się zastanawiać, dlaczego właściwie nie można wskazać moderatorowi powodu naszego zgłoszenia?

Moderator może dzięki temu dużo szybciej ustalić, czy taki delikwent kwalifikuje się do bana lub ostrzeżenia, zamiast sprawdzać samodzielnie wszystkie możliwe opcje (obraża? łamie regulamin? spamuje - gdzie-na mikro-w-komentarzach-znaleziskami?)

#uservoice
  • 6
@thetwoo:

Przeciez w profilu masz do wyboru 5 opcji zgloszenia, wystarczy.


Tia, od... dzisiaj? :-)

Opcje zgłoszenia:

- spam (gdzie? w komentarzach? na mikro? w wykopalisku? - po co mod ma tego szukać, skoro można mu dać linki)

- niepoprawny avatar (wut? a może by chociaż jakiś komentarz, co w nim niepoprawnego?)

- niepoprawny opis (jak wyżej)

- troll (no ale konkretnie, to jak trolluje, gdzie, czym? Znowu - linki dowodowe
- spam (z reguly spamerzy sa odstrzeliwani na pniu, maja mala aktywnosc i wystarczy, ze mod wejdzie w profil i juz wie o co chodzi)

Przejrzyj tag #abw skuteczny sposob na zglaszanie spamerow.

- niepoprawny avatar (wut?) Przyznaje, glupie.

- niepoprawny opis (Wylgaryzmy w profilu)

- troll, multikonto (podobnie jak ze spamerami, #abw )

Cała reszta j.w Moze twoj pomysl troche to ulatwi, ale i tak ludzie beda zglaszac na mikroblogu, nabijanie