Wpis z mikrobloga

@przemyslany_nick: Widzę, że choroba się u ciebie w dalszym ciągu rozwija... Weź leki. Dodatkowo mogłeś wrzucić linka do całej dyskusji, w której robiłeś z siebie idiotę (mam nadzieję, ze celowo, to byłaby wtedy jedyna okoliczność łagodząca dla twojej głupoty) http://www.wykop.pl/wpis/14881141/#comment-49571113

"wygrałem" to pojęcie względne, pamiętaj! ;D


@Shavarus: Jemu się wydaje, że coś wygrał, bo ktoś anonimowy miał dość słuchania jego bełkotania i przestał odpisywać. Kolesiowi się uroiła jakaś nieuzasadniona nienawiść
@Shavarus: @PIERWSZY_KOMENTARZ:

Ty jego nie, ale on Ciebie pewnie #!$%@?ł na czarno xD


Nie zrobiłem tego. Jego wpisy to niezły rakcontent i ogólnie kopalnia beki. To jest koleś, który na temat zasad interpunkcji i przecinka potrafi wysrać takie coś, bo stanął mu na widok różowego paska pod awatarem jakiejś zmanierowanej szesnastolatki i widocznie chciał inteligentnie zabrzmieć:

Zastanawiałem się, skąd to się bierze w dobie internetu. Masy artykułów, książek, wszystkiego i
A o kim pisałeś, skoro wrzuciłeś screen z MOIM cytatem, moim loginem i w ogóle o mnie?


@SuchyBatman: o sobie.

#czarnolisto, bo nie mam zamiaru dostawać co chwilę powiadomień kierujących do twojego popierdywania...


No nareszcie. Może nie będziesz zabierał więcej głosu, nie mając przy tym nic do powiedzenia pod moimi wpisami (ʘʘ)