Wpis z mikrobloga

@panjan1111: Możesz usuwać lub dodawać elementy itp. Czas sobie przeznacz na zrobienie jakiś grafik i opisy, no i zapoznanie się z panelem. Skoro nawet jakaś blondyna to opanowała i za dużo jej nie mówiłem, to ogarniesz po paru godzinach.

Po prostej instalacji masz coś takiego za darmo: http://demo.prestashop.com/en/?view=front

A jeśli masz kilka produktów, to weź wp i znajdź jakiś szablon do niego.

I w ten sposób będziesz mieć najlepsze efekty przy
@tler: No właśnie nie chce mi się zagłębiać w kolejny program jak presta, bo już siedzę nad WP i denerwuję się, że sporo rzeczy jest tam nielogicznie rozwiązane, a wix ma naprawdę wszystko user friendly i do tego ładnie wygląda. Presta, nawet ta z Twojego linka wygląda mizernie. Mimo, że używam szablonów do WP to przychodzą problemy jak np ustawianie parametrów produktów itd.
@tler: Teraz już tak jest, że nie trzeba bulić milionów aby coś mieć i zrobić coś z niczego. Naszczęście nastały takie czasy, że ogranicza nas tylko ewentualna zrzędliwość, typu "idiotyczny model", albo "nic z tego nie będzie".
@panjan1111: A to napisz mi jeszcze jak wygląda umieszczanie takiej wygenerowanej w Wix strony na wybrany przez siebie profesjonalny i wydajny hosting. Jak wygląda kwestia SEO? Jak wygląda kwestia opieki nad stroną? Jak wygląda kwestia modyfikacji i personalizacji?

Odpowiadając na twoje pytanie: myślę, że za 1500,00 byś takie coś mógł mieć od jakiegoś dobrego freelancera. Niemniej z tego co widzę to na Wix koszt takiego sklepu to aktualnie 67zł/ m-c i
@Kierownikdzialuzycie000: Znam wielu informatyków (owszem, programistów php, .NET, testerów, webmasterów - tak aby nie było, że nie ma w tym zawodzie specjalizacji) i stąd moje stwierdzenie, że większość z nich to nolajfy. Zaobserwowane. Z matmy nikt mi nie podpowiadał, miałem tróje i to mi wystarczyło, bo nie potrzebuję jej do logicznego myślenia i nie ma ona żadnego odzwierciedlenia w takowym.
Wix zapewnia hosting. Na tym polega płacenie im tych 'nieszczęsnych' 67