Wpis z mikrobloga

Jade wlasnie 280km (w dwie strony 560), zeby zaglosowac, a potem do pracy na 14:00. Dajcie ze 2 plusy bo sie szykuje dlugi dzien.
A i sami na wybory raz dwa bo pogoda super! :-)

#wybory
  • 27
  • Odpowiedz
Chcialem dostac to zaswiadczenie do glosowania po za miejscem zamieszkania. Na stronie mojej gminy bylo info ze mozna to jzyskac m.in. przez maila ale nikt nie odpisal. @nextvip
  • Odpowiedz
@Lukas77986: lubie jezdzic, ale nie ja jestem za kolkiem. Chcialem zalatwi zaswiadczenie do glosowania ale sie nie dalo. Jedziemy w 4 ze znajomymi wiec jest fun :-)
  • Odpowiedz
@tianky: Przecież w obecnym miejscu zamieszkania możesz dopisać się do spisu wyborców, możesz to zrobić poprzez platformę epuap(ja z tego korzystam) lub osobiście w urzędzie gdzie chcesz pójść na wybory.
  • Odpowiedz
@gustav: dobra dobra. Wiem, ze moglem to zalatwic bez tej drogi. Ale jedziemy ze znajomymi, odwiedze na chwilke psa i rodzicow wiec tez fajnie :-)
  • Odpowiedz
@tianky: Tak na przyszłość, można w urzędzie wziąć upoważnienie i je wypisać i wtedy ktoś z twojej najbliższej rodziny będzie mógł ci to załatwić i wysłać pocztą potem :). Jesli nie masz najbliższej rodziny to w sumie ktokolwiek tylko wtedy jest jakaś opłata (złodzieje!)
  • Odpowiedz
@tianky: wielki szacun. I beka z nowoczesnych i oświeconych wykopków którym ciężko jest poświęcić jeden (albo nawet pół dnia) raz na kilka lat aby skorzystać ze swojego prawa (w walce o które w przeszłości wielu oddało życie) do wzięcia udziału w wyborach decydujących o przyszłości państwa. I nie ma co #!$%@?ć że nie ma na kogo głosować/nie interesujesz się polityką. Polityka dotyczy każdego i taka jest prawda, a w tych
  • Odpowiedz