Wpis z mikrobloga

Mirki, tak pomyślałam, że trzeba raz w życiu na jakiś mecz iść no i narodowy tez zobaczyć z wewnatrz, a jako ze w zęby wolałabym po meczu nie dostać przypadkiem to na mecz ligowy nie pójde. Tym spodobem doszłam do wniosku, że najlepiej by było na reprezentacje, rodziny z dziecmi i te sprawy. 13 listopada graja nasi kopacze z Islandia i tu moje pytanie kupowal ktos bilet na taki towarzyski mecz? Duzo ludzi sie rzuca na to? Kupie normalnie bilet online (na stadionie nie bedzie sprzedazy), czy trzeba sie jakos przygotowac na trzy kompy i pierwszego dnia wyrywac?? /Przykre doswiadczenia z USOSem/. #reprezentacja #stadionnarodowy (jesli zle otagowałam z gory przepraszam)
  • 13
  • Odpowiedz
@kawazrana: Wydaje mi się, że na meczu z Islandią może nawet nie być kompletu, także z biletem nie powinno być kłopotu. To towarzyskie spotkanie, możliwe że nie zagrają w nim filary kadry i ludzie zdają sobie z tego sprawę.
  • Odpowiedz
  • 1
@kawazrana: zależy od meczu wiadomo, teraz reprezentacja jest 'na fali' więc pewnie biletów pójdzie trochę więcej mimo ze to towarzyski z Islandią, ale raczej nie ma problemu z biletami na takie mecze
  • Odpowiedz
  • 0
@wyimaginowanyktos: mam koleżanke, fanke Legii i mowi to samo niby, ale mam tez kolege, który zaraz po minieciu bramek po meczu dostal butem w twarz - własciciel buta nieodnaleziony, wiec tak 50/50 te doświadczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak nie dostane biletów na ten mecz to pomysle o ligowym.
  • Odpowiedz
@kawazrana: na ligowych tez jest fajnie, bałem się iść na zylete a jak poszedłem to przyjęli mnie ciepło w stylu "heheee swiezak to nam szczęście przyniesie" po za tym jak można dostać w dziub od swoich? XD co nie zmienia faktu, że to jednak otoczenie sebixow
  • Odpowiedz
  • 0
@BajerOp: żyleta to raczej odpada jednak, choc wlasciwie hm, pewnie to bedzie jedyny mecz, na jaki pojde w zyciu, wiec czemu nie od razu na pełny pakiet emocji !?
A tak na serio to ja sie nie obawiam, ze dostane w dziub celowo ( no i chyba różowych nie leją tak dla zasady?) Tylko tak, jak kolega - przypadkiem. Bede nie w tym miejscu, bedzie dym itd, a to bardzo prawdopodobne
  • Odpowiedz