Wpis z mikrobloga

@Netrunner: Ja kupiłem myszkę "gaming" dla dziewczyny i za 5$ śmigała dobrze, dopóki na niej nie stanęła i się rolka popsuła, z kolei bezprzewodowa działała 5 miesięcy i umarła pewnego dnia. Jeżeli chcesz kupić tania myszkę do kompa do bierz ale jak chcesz jakąś do bardziej dokłądniejszych rzeczy niż klikanie w internecie to kupiłbym coś w Polsce :)
@Muci3k: steelseries to gowno, nie polecam, kupilem xai, kosztowala 220zl, a zaraz po gwarancji zaczely sie ghost kliki, moja myszka z auchan za 15zl wytrzymala 6 lat...
@Miecz12: ja mam ponad rok Rivala i jest solidny - jedyny mankament to taki ze sie gumowe boki wycieraja. Strasznie mi sie lapy poca wiec pewnie daltego - chociaz podobno to znany problem. Mi to osobiscie nie przeszkadza :) nie wiem jak Xai, nigdy nie mialem.
@Netrunner: niestety nic z seri G od Logitecha. Firma solidna, wiele osób chwali. Myśle, że warto przejsc sie do tego wurortvagd zeby nawet dotknac ta myszke i zobaczyc jak w lapie lezy
@Muci3k: no to jeszcze rok spokoju masz, pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Netrunner: nie, ale z calego serca nie polecam myszek od ss, ogolnie w internecie jest duzo negatywnych opinii, a to z gumami to jest jakas masakra, reka sie od tego strasznie poci, moja myszka na poczatku tak strasznie przez to smierdziala ze musialem ja czyscic praktycznie codziennie i psikalem jakimis perfumami( ͡° ʖ