Wpis z mikrobloga

@bartula123: Damn it... Dziergacze poprawiają bazy po automatycznej konwersji, która jest mówiąc delikatnie kiepskiej jakości. A że dziergaczom sie płaci grosze i nikogo nie obchodzi, czy ma być dobrze, czy nie, tylko żeby przeszło "kontrole", to jakość jest jaka jest... A po zgłoszeniach np. że wszystkie komory podziemne są niezidentyfikowanym urządzeniem to nikogo to nie obchodzi. Ważne, że w kontroli nie ma błędów.
  • Odpowiedz
@bartula123: Budynki ogolnie wiadomo ze sa budynkami. A ja osobiscie mialam pierdyliard kresek, gdzie nie bylo wiadomo co to jest, nie ma zadnych materialow itd wiec sie na palke wstawia cokolwiek. A to ze cala baza po konwersji jest przesunieta to swoja droga... Ale juz tego nie robie i dla osob niebedacych studentami srrdecznie nie polecam. :p
  • Odpowiedz
@tangerine_: Obroniłam magisterke w lipcu i od tego czasu mam spokój. A to te inne studia? Ja miałam specjalność geoinformatyka, wiec liźniete nieco podstawy programowania, baz danych itp. Na poczatek wystarczylo ;p
  • Odpowiedz
@tangerine_: Nie no skonczyc zawsze wypada. Ogolnie jakbym miala wybierac jeszcze raz kierunek to bym sie zastanowila mocniej, ale narazie nie zaluje. Studia byly ciekawe, a w sumie daly mi podstawe do znalezienia pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz