Wpis z mikrobloga

Dzięki wczorajszej debacie lud dowiedział się, że w ogóle istnieje partia Razem tow. Zoidberga. Dzisiaj w mediach lewicowo lewackich rozpoczęło się pianie z zachwytu nad wspaniałym wystąpieniem tegoż. To może uszczknąć kilka setnych procenta ZLEW a niektórzy twierdzą, że to ZLEW może w ogóle zatopić.

Najpierw się trochę dziwiłem, ze Partia Razem nie wykorzystuje niemalże darmowej formy promocji - trybu wyborczego. Jeżeli są nierozpoznawalni to powinni w ogóle nie wychodzić z sądów tylko walić wnioski na lewo i prawo. Potem ogarnąłem, że o nich i tak nikt nic nie mówi, więc trudno się w ogóle w sądzie znaleźć. Po wczorajszej debacie wyroiło się artykułów. Polecam towarzyszom z Partii Razem uważne ich przeczytanie bo jesteście teraz na fali a telewizje uwielbiają hasztag sadowehistorie (szanuję i pozdrawiam @SimonTheSaint)

W ramach ciekawostki z obozu władzy i władzy in spe:

Paweł Szefernaker zapowiedział, że złoży pozew w trybie wyborczym przeciwko Sławomirowi Nitrasowi. Chodzi o słowa doradcy Ewy Kopacz, jakie pojawiły się na Twitterze pod adresem polityka z PiS. „Jedynym Pańskim dorobkiem, jak dotąd jest budowa aparatu hejtu w internecie. Prośba. Proszę mnie nie w to nie mieszać” – napisał Sławomir Nitras. Swoje słowa kierował do Pawła Szefernakera, który przedstawił kulisy rozdawania identyfikatorów dla osób z PO.


Wątpię żeby to "chyciło". To chyba bardziej ocena niż wypowiedź co do faktów. Liczę, że wniosek zostanie opublikowany.

#trybwyborczy #wybory